jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۳۵۸۱۴ ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۰

دما خط قرمز بدن انسان است؛ خط قرمزی که رد شدن از آن از ناخوشی خبر می‌دهد و با کنترل به‌موقع آن می‌توان از خطر جدی جلوگیری کرد.

دماسنج تو گوشی

با سرعت و شتاب فناوری استفاده از دماسنج‌های سنتی منطقی نیست، بنابراین دماسنجی به ‌نام Tympani ساخته شده که در سریع‌ترین زمان ممکن دمای بدن را به روش دیجیتال محاسبه می‌کند.

«تیمپانی» از طریق جک هدفن 3.5 میلی‌متری به تلفن هوشمند متصل می‌شود و با قرار گرفتن درون گوش به وسیله امواج مادون قرمز طی دو ثانیه دمای بدن را دقیقا اعلام می‌کند.

اطلاعات این دماسنج کوچک به اپلیکیشن مخصوصش ارسال می‌شود و می‌توان به کمک آن سلامت را زیر نظر داشت و با نزدیک‌ترین کلینیک‌ها به‌صورت مستقیم ارتباط برقرار کرد. قیمت این گجت 25 دلار اعلام شده است.

کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر