ورزشی - فوتبال - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

فوتبال
ببینید | جهانبخش یک قدم تا جام

فاینورد - رم در فینال لیگ کنفرانس اروپا

ببینید | جهانبخش یک قدم تا جام

۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۱

طی چند دهه اخیر که القات و عناوین خاصی به بازیکنان و مربیان فوتبال داده شد، شاید هیچ لقبی به اندازه « آقای خاص » ماندگار نشده باشد.

روزی که کلایورت آژاکس را قهرمان اروپا کرد

روزی که کلایورت آژاکس را قهرمان اروپا کرد

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۶

یکی از فینال های خاطره انگیز لیگ قهرمانان اروپا بی شک فینال سال 1995 در ورزشگاه ارنست هاپل اتریش است؛ جایی که آژاکس رویایی لوئیس فن خال مقابل میلان پرستاره فابیو کاپلو قرار گرفت و با یک گل پیروز شد. گل قهرمانی آژاکس را پاتریک کلایورت در دقیقه 85 وارد دروازه سباستیانو روسی کرد. امروز (24 ماه می) سالگرد آن قهرمانی است و جالب آنکه آژاکس بعد از آن دیگر قهرمان UCL نشد.

آقا کریم در محاصره

چرا یکی از بی‌‏حاشیه‏‌ترین ستاره‏‌های تاریخ فوتبال ایران سوژه شد؟

آقا کریم در محاصره

۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰

دور زمانی نبود که کریم باقری چهره‌ه‎ای بی‌حاشیه در فوتبال معرفی می‌شد. اما شرایط امروز زمین تا آسمان با آن روز‌ها فرق کرده است. حالا او مرد شماره یک خبر‌ها در رده ملی به شمار می‏‌رود، مردی که با دستمزد جنجالی‎‌اش برای هر بازی تیم‌ملی حسابی در سر تیتر خبر‌های ورزشی قرار گرفته و اکنون هم بحث بر سر ماندن و رفتنش در تیم‌ملی است.

ببینید | خلاصه بازی ساسولو 0 - میلان 3

ببینید | خلاصه بازی ساسولو 0 - میلان 3

۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴

رقابت این فصل قهرمانی سری A ایتالیا به روز آخر کشیده شد و در حالی که اینتری‌ها امیدوار به امتیاز از دست دادن میلان بودند، اما روسونری بدون هیچ دردسری توانست ساسولو را با سه گل شکست بدهد تا بعد از 11 سال بار دیگر اسکودتو را فتح کنند.

نیازمندی ها