سیاست - رهبری - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

رهبری
گنج بی‌پایان

هیچ حادثه ای مثل دفاع‌مقدس نمی‌توانست مردم را همچون پاره‌های آهن در کوره آزمون‌ها آبدیده کند

گنج بی‌پایان

۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۵

«هدف به‌ راه انداختن جنگ تحمیلی نابود کردن هستی یک کشور، هویت یک ملت و دستاورد جانفشانی‌های او بود »؛ این فرمایش رهبر معظم انقلاب حتما جامع ترین‌تعبیری است که می‌توان درباره علت به راه انداختن جنگ تحمیلی علیه ایران مطرح کرد.استعمار و استکبار با همه توانش آمده بود تا یک ملت را نابود کند. جنگ اما برای این مردم یک گنج شد ؛ با همه سختی‌‌ها و رنج هایش.

آغاز به کار اجلاس خبرگان رهبری

آغاز به کار اجلاس خبرگان رهبری

۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۸

دوازدهمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم) در محل ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی در تهران آغاز شد.

ببینید | روایت اول | برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس راهی جز ادبیات و هنر نمیشناسم

ببینید | روایت اول | برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس راهی جز ادبیات و هنر نمیشناسم

۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۷

در آستانه هفته دفاع مقدس، جمعی از طلایه‌داران، خانواده‌های شهدا، هنرمندان، نویسندگان و امدادگران و پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس صبح چهارشنبه (۱۴۰۲/۰۶/۲۹) با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

جوانان می‌توانند

سخنان مهم رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس

جوانان می‌توانند

۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز در دیدار هزاران نفر از «طلایه‌داران و پیشکسوتان دفاع‌مقدس و فعالان حوزه‌های مختلف تبیین و روایتگری جنگ تحمیلی»، با تشریح ابعادی از عظمت دفاع‌مقدس و دستاوردهای ایستادن ملت ایران بر سکوی پیروزی آن رویارویی دشوار، حفظ تمامیت‌‌ارضی، آشکار شدن توانایی و ظرفیت عظیم ملت ایران، گسترش مرزهای غیرجغرافیایی کشور و رشد و استحکام مفهوم و فرهنگ مقاومت در داخل و در جهان را از نتایج دفاع همگانی ایرانیان در مقابل جبهه قلدران جهانی و صدام خبیث خواندند و تاکید کردند: شکوفایی استعدادها و بروز قدرت و ابتکار جوانان کشور در دفاع مقدس، نشان داد جوانان همیشه قادرند همه مسائل کشور را حل کنند.

ببینید | بیانات رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از طلایه‌داران و فعالان حوزه‌های مختلف دفاع مقدس

ببینید | بیانات رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از طلایه‌داران و فعالان حوزه‌های مختلف دفاع مقدس

۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۶

حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزاران نفر از «طلایه‌داران و پیشکسوتان دفاع مقدس و فعالان حوزه‌های مختلف تبیین و روایتگری جنگ تحمیلی»، با تشریح ابعادی از عظمت دفاع مقدس و دستاوردهای ایستادن ملت ایران بر سکوی پیروزی آن رویارویی دشوار، حفظ تمامیت ارضی، آشکار شدن توانایی و ظرفیت عظیم ملت ایران، گسترش مرزهای غیر جغرافیایی کشور و رشد و استحکام مفهوم و فرهنگ مقاومت در داخل و در جهان را از نتایج دفاع همگانی ایرانیان در مقابل جبهه قلدران جهانی و صدام خبیث خواندند و تاکید کردند: شکوفایی استعدادها و بروز قدرت و ابتکار جوانان کشور در دفاع مقدس، نشان داد جوانان همیشه قادرند همه مسائل کشور را حل کنند.

صوت | دیدار پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس و مقاومت با رهبر انقلاب

صوت | دیدار پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس و مقاومت با رهبر انقلاب

۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱

در آستانه هفته دفاع مقدس، جمعی از طلایه‌داران، خانواده‌های شهدا، هنرمندان، نویسندگان و امدادگران و پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. علاوه بر حضور برخی از پیشکسوتان دفاع مقدس در حسینیه امام خمینی(ره)، جمع دیگری از فعالان دفاع مقدس در اقصی نقاط کشور نیز از طریق ارتباط تصویری با همه مراکز استان‌ها در این دیدار حضور داشتند.

دفاع مقدس نشان داد جوانان می توانند همه مشکلات را حل کنند

رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از طلایه‌داران و فعالان حوزه‌های مختلف دفاع مقدس:

دفاع مقدس نشان داد جوانان می توانند همه مشکلات را حل کنند

۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزاران نفر از «طلایه‌داران و پیشکسوتان دفاع مقدس و فعالان حوزه‌های مختلف تبیین و روایتگری جنگ تحمیلی»، با تشریح ابعادی از عظمت دفاع مقدس و دستاوردهای ایستادن ملت ایران بر سکوی پیروزی آن رویارویی دشوار، حفظ تمامیت ارضی، آشکار شدن توانایی و ظرفیت عظیم ملت ایران، گسترش مرزهای غیر جغرافیایی کشور و رشد و استحکام مفهوم و فرهنگ مقاومت در داخل و در جهان را از نتایج دفاع همگانی ایرانیان در مقابل جبهه قلدران جهانی و صدام خبیث خواندند و تاکید کردند: شکوفایی استعدادها و بروز قدرت و ابتکار جوانان کشور در دفاع مقدس، نشان داد جوانان همیشه قادرند همه مسائل کشور را حل کنند.

گزارش تصویری | دیدار پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس و مقاومت با رهبر انقلاب

گزارش تصویری | دیدار پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس و مقاومت با رهبر انقلاب

۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸

در آستانه هفته دفاع مقدس، جمعی از طلایه‌داران، خانواده‌های شهدا، هنرمندان، نویسندگان و امدادگران و پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

نیازمندی ها