کلیک - بازی - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

بازی
فوتبالِ نه‌چندان جذاب

ماریو، دوباره به خانه‌ها آمده است

فوتبالِ نه‌چندان جذاب

۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰

لیگ نبرد جنگ‌های مارو یکی از اتوماتیک‌ترین بازی‌های ورزشی ماریو است که من بازی کرده‌ام. به نظر می‌رسد جدیدترین بازی کمپانی ماشروم در مورد فوتبال، این ورزش را جدی می‌گیرد و به شما امکان می‌دهد در صورت اقتضای موقعیت پاس‌ها، تکل‌ها، جاخالی دادن و لغو حرکات پیش‌آمده را به‌صورت متنوع انجام دهید.

شبح دوبعدی سامورایی

شبح دوبعدی سامورایی

۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۶

بازی Trek to Yomi به اندازه اسمی که پیش از عرضه برای خود دست‌وپا کرده بود بازی بزرگ یا تاثیرگذاری نیست. با این‌که بازی یک اکشن دوبعدی پر از ایده‌های مختلف است اما درنهایت یک بازی با تم سامورایی شبیه فیلم‌های سینمایی باقی می‌ماند.

سوئینی تاد با کلاشنیکف

سوئینی تاد با کلاشنیکف

۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۴

در حالی سال ۲۰۲۲ را با یک سوم ابتدایی‌اش به پایان می‌رسانیم که یک بتل رویال جدید در بازار بی‌انتهای عناوین این ژانر منتشر شده است.

از توکیو با عشق

ترس زیرپوستی با بازی جدید خالقان The Evil Within

از توکیو با عشق

۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲

استودیو شماره ۴ کپکام و استودیو Clover که بعدا توسط بعضی از بزرگ‌ترین بازی‌سازان شرقی هدایت می‌شد، بخشی از میراث عناوین ترسناک و اکشن ادونچر دهه ۲۰۰۰ است.

میراث جنگ ستارگان

نشان‌ واره Star Wars، شبیه بهشتی برای هواداران این مجموعه است

میراث جنگ ستارگان

۲۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵

بازی LEGO Star Wars The Skywalker Saga جدیدترین نسخه بازی‌های لگو است که خیلی‌ها آن را دست کم می‌گرفتند اما یکی از پرجزئیات‌ترین بازی‌ های لگو و یکی از بهترین بازی‌های ساخته‌شده بر اساس سری فیلم‌های استار وارز است.

رقص با گرگ‌ ها

بازی جدید خالقان Dishonored همان وسترنی است که منتظرش بودیم

رقص با گرگ‌ ها

۲۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳

بازی Weird West به عنوان یکی از شگفتی‌های سال جدید میلادی شناخته می‌شود. اثر جدید رافائل کولانتونیو و تیمی که سه سال پیش از استودیوی خود یعنی آرکین جدا شدند تا استودیویی مستقل باعنوان WolfEye Studios را تأسیس کنند.

بازگشت باشکوه گرن‌ توریسمو

رانندگی بی‌رقیب

بازگشت باشکوه گرن‌ توریسمو

۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۰

گرن‌ توریسمو سال‌ها به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمادهای برند پلی‌استیشن و سبک اتومبیلرانی شبیه‌ساز شناخته می‌شد.

یاران حلقه

آیا الدن رینگ قرار است افسانه زلدای بعدی باشد؟

یاران حلقه

۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۲

از زمان پخش افسانه دارک سولز به عنوان سخت‌ ترین بازی دنیا، نزدیک به ۱۰سال می‌گذرد. فرام سافتور با دیمنز سولز و بعدا ادامه دادن آن در دنباله معنوی‌اش یعنی سری بازی‌های دارک سولز، نه فقط چالشی جدید بلکه دست به خلق سبک گیم‌پلی جدیدی زد که به تنهایی منبع اقتباس بازی‌های زیادی شد.

افق‌ های پلی‌ استیشن در غرب وحشی

Forbidden West نگاه جدیدی به آثار جهان باز از سوی گوریلا گیمز است

افق‌ های پلی‌ استیشن در غرب وحشی

۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲

استودیوی گوریلا گیمز یکی از مهم‌ترین مهره‌های استودیوهای جهانی پلی‌ استیشن در دهه اخیر بوده‌است. بعد از این که گوریلا گیمز تصمیم گرفت اثر جدید و متفاوتی را پس از مجموعه بازی‌های Killzone خلق کند، ایده‌های اولیه برای ساخت Horizon Zero Dawn شکل گرفت.

بیل را بکش!

Sifu یکی از بهترین بازی‌ های مبارزه‌ای با تمرکز روی فرهنگ شرق است

بیل را بکش!

۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰

بازی‌ های مبارزه‌ای سال‌هاست دچار تعدد و یکنواختی عجیبی شده‌اند. حتی بزرگ‌ترین بازی‌های این ژانر از جمله مورتال کامبت، تکن و استریت فایتر هم گاهی دچار بحران هویتی می‌شوند و بیشتر نیازهای تورنمنت‌های رسمی و بازیکنان حرفه‌ای را برآورده می‌کنند تا مخاطبانی که به دنبال یک بازی ویدئویی برای سرگرم شدن هستند.

نیازمندی ها