سیاست - احزاب و تشکل ها - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

احزاب و تشکل ها
رمزگشایی از یک تلاش بیهوده در جبهه اصلاحات

وقتی منصوری پیش مرگ مزروعی می شود!

رمزگشایی از یک تلاش بیهوده در جبهه اصلاحات

۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۲

انتشار بیانیه ساختارشکنانه اخیر رجبعلی مزروعی و حمایت برخی چهره های اصلاح طلب از این بیانیه، مولد منازعات تازه ای میان طیفهای گوناگون جبهه اصلاحات بوده است. با توجه به احراز صدور بیانیه صادر شده به رجبعلی مزروعی و دستگاه اطلاعاتی بلژیک ، اکنون مسجل شده است که حمایت خاص حزب اتحاد ملت و شخص آذر منصوری از این بیانیه وقیحانه، غیرعامدانه و از سر ناآگاهی نسبت به ماهیت آن نبوده است. با این حال طی ساعات اخیر تحرکات قابل تاملی از سوی آذر منصوری رهبر خودخوانده و غیر قانونی جبهه اصلاحات رخ داده که قابل تامل می باشد.

مزروعی پدر و پسر از اصلاح طلبان چه می خواهند؟

مزروعی پدر و پسر از اصلاح طلبان چه می خواهند؟

۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲

رجبعلی مزروعی عضو حزب منحله مشارکت و نماینده مجلس ششم با اینکه چند سالی است در بلژیک اقامت دارد اما همچنان ارتباط خود را با اصلاح طلبان حفظ کرده و در جدیدترین اقدام به دنبال جمع آوری امضا برای صدور بیانیه جهت به چالش کشیدن نظام جمهوری اسلامی به بهانه حصر موسوی است.

به‌نام آزادی به‌کام‌آزار

اکبر نصراللهی با اشاره به موج استعفای کارکنان‌زن شبکه‌های ضدانقلاب مطرح کرد

به‌نام آزادی به‌کام‌آزار

۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵

آن‌طور که مشخص است، شبکه‌های فارسی زبان تمام تلاش و هم و غم خود را گذاشته‌اند تا مسیر خبررسانی درباره مسائل ایران را از سمت و سوی درست خود خارج کنند. وارونگی در این شبکه‌ها کاملا مشخص است کما این‌که با خروج سیما ثابت، مجری شبکه اینترنشنال، این وارونگی و دوگانگی بیشتر از قبل خود را نشان داد.

«گمان»‌برای‌دروغ

چرا نظرسنجی اخیر مؤسسه گمان از پایه اشتباه است؟

«گمان»‌برای‌دروغ

۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳

مؤسسه افکارسنجی ایرانیان (گمان) که وابسته به عناصر معاند و ضدانقلاب است، با انتشار یک پژوهش با عنوان «نگرش ایرانیان به رسانه‌ها ۱۴۰۲» مدعی شد در زمان مشخص ۹ تا ۱۸ تیر سال جاری از طریق آنالیز دیدگاه نمونه‌هایی از جامعه آماری ایرانیان ۱۹سال به بالای باسواد در سراسر کشور به نتایج ذیل دست پیدا کرده است. بنابر اطلاعات منتشر شده در این گزارش ۶۸‌درصد ایرانیان برای دریافت اطلاعات و اخبار ایران و جهان، از شبکه‌های اجتماعی ۳۵‌درصد از تلویزیون‌های ماهواره‌ای ۱۲‌درصد از اخبار تلویزیونی صداوسیما ۸‌درصد از اخبار رادیوهای خارج کشور در اکثر اوقات استفاده می‌کنند. از سوی دیگر، حدود ۴۷‌درصد اظهار کرده‌اند که اخبار تلویزیونی صداوسیما هیچ‌وقت منبع خبری آنها نیست.

ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:

ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است

۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بنا بر فرمایش رهبر انقلاب، امیدآفرینی و تقویت ایمان برای داشتن ایرانی قوی، بهبود اوضاع اقتصادی و عزت ملی لازم است. لذا می‌توان گفت که ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است.

جریان تحول‌خواه؛ از فسادستیزی تا جوانگرایی

۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱

تحولخواهان از مجلس هفتم شروع کردند و در برهه کنونی با نسلی جدید در عرصه سیاسی کشور نقش‌‌آفرینی می کنند و به نظر می‌رسد اگر قصد حضور فعال تر در عرصه سیاسی کشور را دارند، باید برای رفع نقیصه‌های قبل تلاش کنند.

نیازمندی ها