سیاست - احزاب و تشکل ها - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

احزاب و تشکل ها
مزروعی پدر و پسر از اصلاح طلبان چه می خواهند؟

مزروعی پدر و پسر از اصلاح طلبان چه می خواهند؟

۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲

رجبعلی مزروعی عضو حزب منحله مشارکت و نماینده مجلس ششم با اینکه چند سالی است در بلژیک اقامت دارد اما همچنان ارتباط خود را با اصلاح طلبان حفظ کرده و در جدیدترین اقدام به دنبال جمع آوری امضا برای صدور بیانیه جهت به چالش کشیدن نظام جمهوری اسلامی به بهانه حصر موسوی است.

به‌نام آزادی به‌کام‌آزار

اکبر نصراللهی با اشاره به موج استعفای کارکنان‌زن شبکه‌های ضدانقلاب مطرح کرد

به‌نام آزادی به‌کام‌آزار

۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵

آن‌طور که مشخص است، شبکه‌های فارسی زبان تمام تلاش و هم و غم خود را گذاشته‌اند تا مسیر خبررسانی درباره مسائل ایران را از سمت و سوی درست خود خارج کنند. وارونگی در این شبکه‌ها کاملا مشخص است کما این‌که با خروج سیما ثابت، مجری شبکه اینترنشنال، این وارونگی و دوگانگی بیشتر از قبل خود را نشان داد.

«گمان»‌برای‌دروغ

چرا نظرسنجی اخیر مؤسسه گمان از پایه اشتباه است؟

«گمان»‌برای‌دروغ

۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳

مؤسسه افکارسنجی ایرانیان (گمان) که وابسته به عناصر معاند و ضدانقلاب است، با انتشار یک پژوهش با عنوان «نگرش ایرانیان به رسانه‌ها ۱۴۰۲» مدعی شد در زمان مشخص ۹ تا ۱۸ تیر سال جاری از طریق آنالیز دیدگاه نمونه‌هایی از جامعه آماری ایرانیان ۱۹سال به بالای باسواد در سراسر کشور به نتایج ذیل دست پیدا کرده است. بنابر اطلاعات منتشر شده در این گزارش ۶۸‌درصد ایرانیان برای دریافت اطلاعات و اخبار ایران و جهان، از شبکه‌های اجتماعی ۳۵‌درصد از تلویزیون‌های ماهواره‌ای ۱۲‌درصد از اخبار تلویزیونی صداوسیما ۸‌درصد از اخبار رادیوهای خارج کشور در اکثر اوقات استفاده می‌کنند. از سوی دیگر، حدود ۴۷‌درصد اظهار کرده‌اند که اخبار تلویزیونی صداوسیما هیچ‌وقت منبع خبری آنها نیست.

ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:

ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است

۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بنا بر فرمایش رهبر انقلاب، امیدآفرینی و تقویت ایمان برای داشتن ایرانی قوی، بهبود اوضاع اقتصادی و عزت ملی لازم است. لذا می‌توان گفت که ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است.

جریان تحول‌خواه؛ از فسادستیزی تا جوانگرایی

۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱

تحولخواهان از مجلس هفتم شروع کردند و در برهه کنونی با نسلی جدید در عرصه سیاسی کشور نقش‌‌آفرینی می کنند و به نظر می‌رسد اگر قصد حضور فعال تر در عرصه سیاسی کشور را دارند، باید برای رفع نقیصه‌های قبل تلاش کنند.

سخنگوی جبهه پیروان در گفتگو با جام جم‌آنلاین:

اصولگرایان اشتباه سال 92 را تکرار نخواهند کرد

۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه اظهارنظرهایی که در مورد کاندیداتوری احتمالی احمدی نژاد مطرح می شود را نمی توان مبنا قرار داد به دلیل اینکه کاندیدا شدن وی در هاله ای از ابهام قرار دارد، گفت: چندی پیش نیز سخنگوی شورای نگهبان گفته بود "حتی صلاحیت افراد هم برای یک دوره است و دوره های بعد باید بررسی های جدید انجام شود".

نیازمندی ها