کلیک - ابزارهای هوشمند - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

ابزارهای هوشمند
نحوه ترجمه ایمیل در برنامه جیمیل

نحوه ترجمه ایمیل در برنامه جیمیل

۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰

برنامه تلفن همراه جیمیل اکنون به کاربران امکان داده تا ایمیل ها را مستقیماً درون برنامه ترجمه کنند و درک و ارتباط به زبان‌های مختلف با افراد را آسان‌تر می‌کند.

هوش مصنوعی تغییر دهنده آینده تلفن‌های همراه

هوش مصنوعی تغییر دهنده آینده تلفن‌های همراه

۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۱

هوش مصنوعی (AI) به سرعت در حال تغییر دنیای ماست. از کشاورزی و مراقبت‌های بهداشتی گرفته تا حمل و نقل و تولید، AI در حال انقلاب در نحوه انجام کارهایمان است. تلفن‌های همراه نیز از این قاعده مستثنا نیستند. هوش مصنوعی به سرعت در حال تبدیل به یک جزء اساسی تلفن‌های همراه است.

رقیب چینی چت هوش مصنوعی معرفی شد

رقیب چینی چت هوش مصنوعی معرفی شد

۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۰

به گزارش اینتیتر و به نقل از شفقنا، بایدو چین، چت ربات هوش مصنوعی خود با عنوان ERNIE Bot را در اختیار عموم قرار داده است.

ویژگی جدید حفاظت از شنوایی در اندروید۱۴

۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱

در نسخه آینده اندروید۱۴، روش جدیدتری برای مراقبت از شنوایی شما وجود خواهد داشت. این ویژگی قابلیتی دارد که اگر صدای هدفن شما خیلی بلند باشد به شما هشدار می‌دهد.

۶سایت هوش مصنوعی ورزشی

۶سایت هوش مصنوعی ورزشی

۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲

۶سایت هوش مصنوعی ورزشی StatMusecom https://www.statmuse.com StatMuse از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده‌های ورزشی و ارائه بینش‌های آماری استفاده می‌کند. این وب سایت در سال۲۰۱۷ توسط دو مهندس سابق گوگل تأسیس شد و در حال حاضر بیش از ۱۰میلیون کاربر دارد. StatMuse داده‌های ورزشی را از منابع مختلف، از جمله بازی ها، تمرینات و مصاحبه‌‌ها جمع آوری می‌کند و سپس از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل این داده‌‌ها و شناسایی الگوها و روندها استفاده می‌کند. این بینش‌های آماری در قالب نمودارها، گراف‌‌ها و داستان‌های بصری ارائه می‌شود.

ماشین‌های مجازی ویندوز۱۱ قابل دانلود شد

ماشین‌های مجازی ویندوز۱۱ قابل دانلود شد

۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

توسعه ‌دهندگان برنامه‌های ویندوز۱۱ اکنون می‌‌توانند با دانلود ماشین‌های مجازی محیط توسعه ویندوز (WDE ) و بدون به‌روزرسانی ویندوز، برنامه‌های کاربردی خود را توسعه دهند.

اهمیت هوش مصنوعی در توسعه ورزش ایران

اهمیت هوش مصنوعی در توسعه ورزش ایران

۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹

هوش مصنوعی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دستاوردهای تحولات فناوری، وارد حوزه ورزش شده و تغییرات چشمگیری را در تمامی زمینه‌های ورزشی به وجود آورده است.

نیازمندی ها