کلیک - ابزارهای هوشمند - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

ابزارهای هوشمند
۱۰نوآوری جدید هوش مصنوعی در سال۲۰۲۴

قدرت‌های جدیدی که دنیای فناوری را متحول می‌کنند!

۱۰نوآوری جدید هوش مصنوعی در سال۲۰۲۴

۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۷

هوش مصنوعی به سرعت درحال تکامل است و پیش‌بینی این‌که آینده چه چیزی درانتظار دارد دشوار است.با این حال، کارشناسان معتقدند که هوش مصنوعی در سال‌های آینده به شکل فزاینده‌ای در زندگی ما نقش خواهد داشت.دراینجا ۱۰پیش‌بینی برای هوش مصنوعی درسال۲۰۲۴ و فراتر از آن آورده شده است:

آشنایی با نحوه شناسایی سایت‌ های جعلی

آشنایی با نحوه شناسایی سایت‌ های جعلی

۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶

تاثیر برنامه‌های هوش مصنوعی بر امنیت سایبری در حال افزایش است که باعث می‌شود هکر‌ها سرعت عمل و پیچیدگی حملات آنلاین خود را افزایش دهند.

توسعه بازی‌های آموزشی با هوش مصنوعی

توسعه بازی‌های آموزشی با هوش مصنوعی

۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵

شرکتی دانش‌بنیان با استفاده از فناوری هوش مصنوعی و بلاک‌چین، بازی‌های دیجیتال را تولید و تجاری‌سازی کرده است. این بازی‌ها با تمرکز بر روی گیمیفیکیشن و ارتقای کیفیت، به عنوان ابزاری برای آموزش و سرگرمی مخاطبان خانگی، آموزشگاهی، و کاربران شخصی عرضه می‌شوند.

ترجمه همزمان با هدفن‌های پیکسل بادز پرو

ترجمه همزمان با هدفن‌های پیکسل بادز پرو

۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰

ازجمله قابلیت‌های مفید هدفن‌های گوگل پیکسل بادز پرو ترجمه همزمان است. در این مطلب توضیح می‌دهیم که چگونه با هدفن‌های پیکسل بادز پرو می‌توان ترجمه همزمان انجام داد.

کار با گوگل مپ تعاملی

کار با گوگل مپ تعاملی

۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵

پیش از فصل تعطیلات، گوگل مپ قابلیت‌های جدیدی را دردسترس قرار داده و به مردم اجازه می‌دهد به مکان‌ها رأی دهند. همچنین فیلترهایی برای مسیرهای حمل‌ونقل عمومی منتشر می‌شود.

دور دنیا در ۶۰دقیقه

دور دنیا در ۶۰دقیقه

۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱

 «ایلان ماسک»، مدیرعامل اسپیس‌ایکس، درجلسه‌ای برتمایل خود برای استفاده از قدرتمندترین راکت جهان، یعنی استارشیپ برای پروازهای مسافربری بین شهرهای بزرگ تأکید کرد. باچنین راکت قدرتمندی می‌توان در۶۰دقیقه به‌دورترین نقطه زمین سفر کرد.

جدیدترین فناوری‌های نمایشگاه CES ۲۰۲۴

جدیدترین فناوری‌های نمایشگاه CES ۲۰۲۴

۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳

نمایشگاهCES ،نمایشگاه عرضه نو آوری‌ها در زمینه تکنولوژی است. این نمایشگاه در ژانویه هر سال شروع به کار می‌کند. محل کنونی این نمایشگاه در درهٔ لاس وگاس ایالت نوادا در آمریکا قرار دارد. این نمایشگاه بازدید برای عموم ندارد و فقط با مجوز می‌توان وارد آن شد.

 دوربین شفاف در شیشه‌های منزل!

 دوربین شفاف در شیشه‌های منزل!

۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۲

شرکت آلمانی«زایس» امسال فناوری شیشه هوشمند چند منظوره خود را به نمایش گذاشت  که می‌تواند محتوای هولوگرافیک و واقعیت افزوده را روی سطح شفاف شیشه برای مواردی مانند نمایشگر‌های HUD در خودروها، عناصر کنترل سه بعدی در خانه‌های هوشمند وحتی ضبط یک ویدئو از وسط یک صفحه شیشه‌ای ارائه کند.

نیازمندی ها