کلیک - وب - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

jamejamclick
وب
وای فای هواپیما چطور کار می‌کند و چه محدودیت‌هایی دارد؟

وای فای هواپیما چطور کار می‌کند و چه محدودیت‌هایی دارد؟

با رشد و افزایش وابستگی‌ های اجتماعی و اقتصادی جامعه به اینترنت، نیاز به اتصال دائم در هر شرایطی به این شبکه‌ جهانی هم در حال افزایش است. این موضوع آنچنان رونق یافته که در سال‌های اخیر برخی خطوط هواپیمایی معتبر دنیا سراغ چنین امکاناتی رفته‌اند.

تازه ترین رتبه ایران در اینترنت ثابت و موبایل

در گزارش اسپیدتست اعلام شد؛

تازه ترین رتبه ایران در اینترنت ثابت و موبایل

گزارش سرعت اینترنت موبایل و ثابت جهان در ماه ژوئن نشان می دهد هرچند جایگاه ایران در رده بندی سرعت اینترنت موبایل یک پله رشد کرده اما جایگاه آن در بخش اینترنت ثابت یک پله سقوط کرده است.

تحقق یک رویا

سرنوشت آمازون پس از جف بزوس چه می‌شود؟

تحقق یک رویا

اواسط تیر بود که خبری درباره خداحافظی جف بزوس از مدیرعاملی شرکت آمازون در رسانه‌های جهان منتشر شد. با اعلام کنار رفتن بزوس از آمازون، گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره آینده آمازون زده شد. بسیاری نیز به این موضوع پرداختند که آمازون چقدر به ثروت بزوس افزوده است. واقعیت این است حتی بعد از اعلام پنتاگون مبنی‌بر لغو قرارداد JEDI با مایکروسافت، ارزش سهام آمازون رشد ۷/۴ درصدی را تجربه کرد و همین مساله باعث شد جف بزوس ثروتمندتر از گذشته شود.

اینترنت ماهواره‌ای، از رویا تا واقعیت

هفته گذشته تعداد ماهواره‌های استارلینک در مدار از ۱۵۰۰عدد عبور کرد

اینترنت ماهواره‌ای، از رویا تا واقعیت

احتمالا تا به حال واژه اینترنت ماهواره‌ای را شنیده باشید.اینترنت ماهواره‌ای (Starlink) نام یک شبکه ماهواره‌ای است که شرکت خصوصی پرواز فضایی SpaceX در حال توسعه آن است تا «اینترنت کم‌هزینه و پهن‌باند جهانی» را برای مکان‌های دور دست ارائه دهد.

بهترین مرورگر اینترنت کدام است؟

فایرفاکس در برابر مایکروسافت اج:

بهترین مرورگر اینترنت کدام است؟

انتخاب یک مرورگر اینترنت برای گشت و گذار در فضای مجازی کار دشواری به نظر می‌رسد. چراکه همه نرم افزارهای جریان اصلی این رقابت، درگیری جذابی با یکدیگر دارند.

شتاب اشتراک

آخرین آمارها از تعداد کاربران اینترنت در جهان و استقبال از شبکه‌ های اجتماعی حائز نکات جالبی است

شتاب اشتراک

روز به روز در ایران و جهان مردم بیشتری به جهان اینترنت می‌پیوندند و بسترهای اینترنتی گسترده‌تر می‌شوند. کسب‌و‌کارها و خدمات بیشتری الکترونیک می‌شوند و مردم هم به ناچار بیشتر از گذشته به این سمت تمایل پیدا می‌کنند.

وای‌فای برای همه

بهترین هات‌ اسپات‌ های Wi-Fi قابل حمل

وای‌فای برای همه

گوشی‌ های هوشمند امروزی را می‌توان به‌سادگی به هات‌ اسپات وای‌ فای یا دسترسی موقت اینترنت بی‌سیم تبدیل و از آن برای اتصال دستگاه‌های دیگر به اینترنت استفاده کرد.

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر