کلیک - گجت های همراه - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

jamejamclick
گجت های همراه
واتس اپ بک آپ چت را رمزگذاری می کند

برای امنیت بیشتر؛

واتس اپ بک آپ چت را رمزگذاری می کند

واتس اپ اکنون به کاربرانش اجازه می‌دهد تاریخچه چت خود را به شکل یک لایه امنیتی اضافی و انتخابی به طور سر به سر (end to end) رمز گذاری و از حساب خود محافظت کنند.

ساعت هوشمندی که دستگاه کنترل از راه دور می شود

رویای خانه هوشمند و کنترل از راه دور دستگاه‌های دیجیتال، همواره برای تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان این صنعت بزرگ هیجان‌انگیز بوده است. هواوی از جمله شرکت‌هایی است که در زمینه هوشمندسازی و یکپارچه‌سازی دستگاه‌های دیجیتالی محیط پیرامون، قدم‌های جدی و نوآورانه‌ای را برداشته است. قابلیت کنترل از راه دور وسایل هوشمند یکی از همین موارد است که ساعت‌های هوشمند سری هواوی واچ ۳ به آن مجهز شده‌اند.

آیا پلتفرم‌ها مسؤولیت رفتار کاربران را به عهده دارند؟

آیا پلتفرم‌ها مسؤولیت رفتار کاربران را به عهده دارند؟

دهه ۱۹۹۰ آغاز عصر اینترنت در آمریکا و به دنبال آن سراسر جهان بود. در این دوره ابتدایی‌ترین قوانین مربوط به اینترنت وضع شد که ایالات متحده پیشتاز این قانونگذاری بود. ابتکار عمل دولت فدرال آمریکا باعث شد بسیاری از کشورها بدون تصمیم‌گیری خاصی به سرعت از قوانین آمریکا پیروی کنند؛ چرا که در آن زمان ایده‌ای برای وسعت و توسعه اینترنت به نحوی که همه ابعاد زندگی ما را تحت پوشش قرار دهد، متصور نبودند.

گوشی که در 38 دقیقه شارژ می شود

معمولاً شرکت‌های تولیدکننده گوشی هوشمند برای رنج میان‌رده تلاش می‌کنند تا قابلیت‌های دستگاه‌ها را با نسبتی تعدیل شده ارائه کنند. این صرفه‌جویی‌‎ها در بسیاری بخش‌ها موجب عرضه امکانات جانبی سطح پایین مانند شارژرهای سریع زیر 20 وات می‌‎شود. اما محصول جدید هواوی یعنی گوشی nova 8i در اقدامی بسیار نادر، شارژ سریع 66 واتی را ارائه کرده که در بازار بی‌رقیب است.

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر