ورزش - رزمی - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

رزمی
ناک اوت آمریکا در ۳۹ثانیه

روزگار خوش علی‌اکبری در وان چمپیونشیپ

ناک اوت آمریکا در ۳۹ثانیه

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸

امیر علی‌اکبری دو شب پیش یکی ازتماشایی‌ترین مبارزه‌های خود را در قفس به نمایش گذاشت. فایترایرانی که این روز‌ها در سازمان «وان چمپیونشیپ»، (ONE Championship) مسابقه می‌دهد، چهارمین مبارزه خود را در فیلیپین برگزار کرد. جایی که صد‌ها هوادار فیلیپینی آمده بودند تا با تشویق فایتر محبوب‌شان، شکست علی‌اکبری را ببینند.

طوفان شریفی: وابسته و دلبسته بوکس‌ام

گفتگو با دارنده مدال برنز قهرمانی آسیایی بحرین

طوفان شریفی: وابسته و دلبسته بوکس‌ام

۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶

در این جهان بی‌بنیاد، هر کسی برای خودش حریمی دارد. گوشه امنی که هراس‌ها و غم‌ها در آن راهی ندارند. ورزش، برای خیلی‌ها گریزگاهی می‌شود که با اشتیاق به آن پناه می‌برند و به‌تدریج از لذت آن عبور و به رنج‌هایش عادت می‌کنند. خیلی‌ها معتاد ورزش می‌شوند و بعد از مدتی دیگر هرگز نمی‌توانند به سبک زندگی پیش از آن بازگردند.

طلای ورزشی برای «ونوم»

طلای ورزشی برای «ونوم»

۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰

تام هاردی، بازیگر سرشناس سینما که با حضور در اکشن کمیک استریپی «ونوم» به شهرت زیادی رسیده و دستی هم در دنیای ورزش دارد، در یک مسابقه دوستانه ورزشی موفق به دریافت دو مدال طلا شد.

جودو ایپون شد!

ناکامی مطلق جودوی ایران در بازی‌های کشور‌های اسلامی

جودو ایپون شد!

۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳

فدراسیون جودو در حالی با تیمی کامل و ترکیب عریض و طویل ۱۴نفره زنان و مردان در بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی شرکت کرد که تنها دستاوردش از مبارزه با رقبای بی نام و نشان این مسابقات یک مدال برنز تیمی مردان بود و بس!

همیشه به مدال فکر می‌کنم

روایت مهسا پور‌رحمتی، شمشیرباز رده یک ایران در اپه از مسابقات مصر

همیشه به مدال فکر می‌کنم

۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱

مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در مصر به پایان رسید و نمایندگان کشورمان که در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره به این مسابقات اعزام شده بودند، حالا خود را برای بازی‌های کشور‌های اسلامی آماده می‌کنند. مهسا پور‌رحمتی، شمشیرباز اپه ایران و از نمایندگان ایران در مسابقات قهرمانی جهان در مصر گرچه در بخش انفرادی با بدشانسی مقابل هم‌تیمی خود قرار گرفت، اما در بخش تیمی درخشید تا ثابت کند مدال‌آوری‌اش در بازی‌های پیش رو و بازی‌های کشور‌های اسلامی دور از دسترس نیست.

خاطره تلخ المپیک را فراموش کردم

ناهید کیانی پس از کسب طلای قهرمانی آسیا به «جام‌جم»

خاطره تلخ المپیک را فراموش کردم

۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۷

ناهید کیانی، چهره المپیکی تیم‌ملی تکواندوی بانوان این روز‌ها حال خوشی دارد. حال خوبی که مدت‌ها انتظار آن را می‌کشید و بالاخره چند روز پیش به آن رسید. خبر مربوط به حضور او در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ کره‌جنوبی است. میدان معتبری که با حضور بزرگان قاره کهن برگزار شد و مدال طلا را بر گردنش آویخت.

نیازمندی ها