جام جم آنلاین

jamejamclick
کامپیوتر
VDSL چه تفاوتی با ADSL دارد؟

VDSL چه تفاوتی با ADSL دارد؟

ADSL و به ویژه استاندارد +ADSL2 در سال های اخیر بخش عمده ای از بار عرضه اینترنت ثابت در ایران را به دوش کشیده و همچنان هم به عنوان یکی از راه های ارزان و کم دردسر اما نسبتا کند استفاده از اینترنت در کشور به شمار می رود. اما به مرور تکنولوژی های دیگر از جمله VDSL با ADSL قدیمی جایگزین می شوند.

خوراک روزهای قرنطینه

خوراک روزهای قرنطینه

معمولا هر سال آخرین شماره كلیك را به بازی‌هایی اختصاص می‌دهیم كه فكر می‌كنیم در ایام تعطیلات نوروز فرصت مناسبی است تا در دنیای غنی و جذاب آنها زندگی كنید و از در خانه ماندن بیشتر لذت ببرید.

ویژگی‌هایی که لپ‌ تاپ Huawei MateBook 13 را به گزینه‌ای ایده‌آل تبدیل می‌کند

ویژگی‌هایی که لپ‌ تاپ Huawei MateBook 13 را به گزینه‌ای ایده‌آل تبدیل می‌کند

لپ‌تاپ‌های زیبا و سبک با آن طراحی چشم‌گیر و قابلیت‌های مناسبی که دارند، هرکسی را شیفته خود می‌کنند. هوآوی با لپ‌تاپ Matebook 13، محصولی را ارائه کرده که از زوایای مختلف انتخابی ایده‌آل برای علاقه‌مندان به لپ‌تاپ‌های مدرن است.

بهترین کیبوردهای مکانیکی بازار را بشناسید

ما انسان‌ها موجودات عجیبی هستیم، چون گاهی با وجود اختراع تجهیزات بهتر و پیشرفته‌تر هنوز هم چشممان ‌دنبال کالاهای قدیمی و احساس به‌خصوصی است که استفاده از آنها در ما ایجاد می‌کند.

اشتباهاتی در نگهداری کامپیوتر

در این مقاله، با برخی از آژانس‌های پشتیبانی فنی ارتباط برقرار شده تا بفهمیم بدترین کاری که مردم هنگام تعمیر کامپیوتر‌های خود انجام می‌دهند، چیست.