jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۹۳۹۵۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۷:۲۰

کودرون (CoDrone) نام محصول جدیدی است که یادگیری برنامه‌نویسی را با اجرای عملی کدهای نوشته شده ترکیب می‌کند. کودرون یک بسته سخت‌افزاری است که کاربر می‌تواند با استفاده از دستورالعمل موجود، قطعات موجود در آن را مونتاژ کرده و پهپادی ساده بسازد. اما این تازه آغاز کار است!

پهپاد بساز، کد بنویس!

به گزارش جام جم کلیک ، کودرون این امکان را به کاربر می‌دهد تا عملکرد پهپاد خود را از طریق کدنویسی تعریف کند. به‌این‌ترتیب کاربر می‌تواند کارکردهای مختلفی نظیر دنبال کردن یک مسیر مشخص، عبور از موانع یا اقداماتی دیگر را بنویسد و برای اجرا به پهپاد بدهد. یکی از ویژگی‌های جالب این محصول، وجود شبکه اجتماعی ویژه‌ای است که هر کاربر می‌تواند ضمن دریافت فیلم‌های آموزشی مربوط به این پهپاد، با دیگر کاربران تعامل داشته باشد و کدهای ویژه‌ای را که نوشته با آنها به اشتراک بگذارد.

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر