jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۹۳۹۵۵ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۷:۲۰

کودرون (CoDrone) نام محصول جدیدی است که یادگیری برنامه‌نویسی را با اجرای عملی کدهای نوشته شده ترکیب می‌کند. کودرون یک بسته سخت‌افزاری است که کاربر می‌تواند با استفاده از دستورالعمل موجود، قطعات موجود در آن را مونتاژ کرده و پهپادی ساده بسازد. اما این تازه آغاز کار است!

پهپاد بساز، کد بنویس!

به گزارش جام جم کلیک ، کودرون این امکان را به کاربر می‌دهد تا عملکرد پهپاد خود را از طریق کدنویسی تعریف کند. به‌این‌ترتیب کاربر می‌تواند کارکردهای مختلفی نظیر دنبال کردن یک مسیر مشخص، عبور از موانع یا اقداماتی دیگر را بنویسد و برای اجرا به پهپاد بدهد. یکی از ویژگی‌های جالب این محصول، وجود شبکه اجتماعی ویژه‌ای است که هر کاربر می‌تواند ضمن دریافت فیلم‌های آموزشی مربوط به این پهپاد، با دیگر کاربران تعامل داشته باشد و کدهای ویژه‌ای را که نوشته با آنها به اشتراک بگذارد.

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر