jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۵۵۰۵۷   ۱۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۳

فناوری دیجیتال

با این لباس ورزش کنید

درون این لباس حسگرهایی تعبیه شده که وزن، میزان فعالیت، سرعت، ریتم تنفس، عادات خواب و ضربان قلب را اندازه‌گیری می‌کند

با این لباس ورزش کنید

درون لباسی که در تصویر می‌بینید حسگرهایی تعبیه شده که وزن، میزان فعالیت، سرعت، ریتم تنفس، عادات خواب و ضربان قلب را اندازه‌گیری می‌کند. با این حسگرها، لباس 42 هزار مورد داده مربوط به بدن فرد را در هر دقیقه ثبت کرده و به اپلیکیشن تلفن‌هوشمند خود می‌فرستد. حسگرها به‌گونه‌ای درون لباس تعبیه شده‌ است که هنگام فعالیت مزاحم فرد نباشد، ضمن این‌که علاوه‌بر پایین نگهداشتن وزن، لباس به‌گونه‌ای طراحی شده تا بدن را در هوای سرد گرم نگه دارد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر