jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۲۲۹۸۸   ۲۸ تير ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۳

با این‌که استفاده از منوپاد برای گرفتن سلفی گسترش یافته، اما شاید دوست داشته باشیم از نمایی باز و جذاب‌تر از خود و دوستانمان عکس بگیریم.

از آسمان سلفی بگیرید

به گزارش جام جم کلیک ، اینجاست که رومن ـ ای (Roman-e) می‌تواند وارد عمل شود!

این دستگاه یک دوربین پیشرفته دارد که از توانایی تشخیص چهره آن هم تا فاصله 25 متری برخوردار است و به‌این‌ترتیب می‌توانید از ثبت چهره افراد در تصویرنهایی مطمئن شوید.

رومن ـ ای می‌تواند تصویری 360 درجه و پانورامایی از صحنه‌های موردنظر ثبت کند. این دستگاه بسیار کوچک براحتی در جیب جا می‌شود و با استفاده از گوشی هوشمند می‌توان آن را هدایت کرد و تنظیم مورد نظر را انجام داد.

رومن ـ ای به‌دلیل داشتن یک باتری بسیار کوچک با هر بار شارژ فقط می‌تواند تا 30 دقیقه در آسمان پرواز کند. این وسیله با قیمت 400 دلار بسیار ارزان‌تر از وسایل جایگزینی نظیر کواکوپترهای موجود در بازار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر