jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۶۹۹۶۴   ۱۶ دی ۱۳۹۴  |  ۰۷:۲۰

1.5 میلیارد نفر در سراسر دنیا از دردهای مزمن رنج می‌برند، این در حالی است که این دردهای مزمن می‌تواند زندگی روزمره افراد را تحت تاثیر خود قرار دهد.

تسکین درد بافناوری

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای رهایی از دردهای مزمن استفاده از داروهای مسکن است، اما این روزها فناوری‌های جدیدی برای کاهش درد معرفی شده است.

یکی از این فناوری‌ها Painkare نام دارد. این فناوری با هدف تسکین دردهای حاد و مزمن طراحی و ساخته شده است.

این دستگاه در مدت زمان کوتاهی بدون هرگونه عارضه جانبی درد کمر، پاها، بازوها و به‌طور کلی هر درد مزمن دیگری را تسکین می‌دهد.

با قرار گرفتن الکترودها در محلی که فرد درد را احساس می‌کند بلافاصله درد تسکین پیدا می‌کند. عملکرد این دستگاه بر تحریک بیوالکتریکی مبتنی است.

براین‌اساس با ارسال جریان الکتریکی در سلول‌ها، اعضا و بافت محل مورد نظر در روند بهبود به کار گرفته می‌شود.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها