jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۶۴۳۹۲ ۲۴ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۰

این ربات اجتماعی که از ویژگی‌ها و خصوصیاتی شبیه انسان‌ها برخوردار است Andbbot نام دارد و می‌تواند با هر محیط و شرایطی به‌راحتی خود را تطبیق داده و در انجام امور روزمره به شما کمک کند

یک دستیار رباتیک داشته باشید

این ربات از توانمندی‌هایی برخوردار است که موجب می‌شود بتوانید از آن به‌عنوان یک دستیار ویژه برای انجام کارهای مختلف کمک بگیرید.

همچنین این امکان وجود دارد که هر کاربر بتواند متناسب با نیازهای خود توانمندی‌های Andbot را ارتقا دهد.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ربات توانایی او در انجام حرکات مختلف در دست و بازوست.

به همین دلیل می‌تواند شبیه انسان‌ها، کارهایی مانند نگه‌داشتن اشیا در دست، کشیدن یا هل دادن و باز و بسته کردن در ظروف را انجام دهد و به‌خوبی از عهده انجام چنین کارهایی برآید.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر