jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۷۴۴۰۶   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۵

برخی قابلیت‌های ابزار Google Docs به‌روز شد تا این شرکت بزرگ نرم‌افزاری بتواند رقابت بیشتری را با ابزار Office for Android مایکروسافت انجام دهد.

گوگل داکس به‌روز شد

به گزارش جام جم کلیک: بیشتر قابلیت‌های جدید مربوط به بخش ویرایشگر Office Compatibility Mode می‌شود که بر اساس آنها کاربر می‌تواند در نرم‌افزارهای Word، Excel و PowerPoint که مبتنی بر سیستم ذخیره شده‌اند، Google Drive اصلاحات گسترده‌تری انجام دهد.

با این به‌روزرسانی شما هم‌اکنون می‌توانند یک نمودار، عکس یا بخشی از متن را انتخاب کنید، کپی کنید یا آن را به صورت کامل جدا کنید.

قابلیت دیگری که گوگل با تاخیر آن را ارائه کرده است مربوط به افزودن لینک‌ها داخل متن است که این سیستم نیز در فایل‌های ایجاد شده مبتنی بر Google Doc در دسترس خواهد بود.

بر این اساس اگر شما گزارش تحقیقات خود را مبتنی بر وب تهیه کرده باشید و قصد افزودن لینک به آن را داشته باشید، این کار به آسانی انجام می‌شود.

شرکت گوگل اعلام کرد که این به‌روزرسانی از طریق فروشگاه Play Store قابل دسترسی است و کاربران می‌توانند نسخه جدید ابزار مربوطه را از این مرکز بارگذاری کنند.

اگر شما جزو آن دسته از کاربران سازمانی هستید که به صورت مرتب ابزار Google Doc را مورد استفاده قرار می‌دهید، این قابلیت برای ویرایش فایل‌های ایجاد شده مبتنی بر ابزار مذکور بسیار کاربردی خواهد بود.

منبع: رایورز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها