jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۷۴۴۰۶   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۵

برخی قابلیت‌های ابزار Google Docs به‌روز شد تا این شرکت بزرگ نرم‌افزاری بتواند رقابت بیشتری را با ابزار Office for Android مایکروسافت انجام دهد.

گوگل داکس به‌روز شد

به گزارش جام جم کلیک: بیشتر قابلیت‌های جدید مربوط به بخش ویرایشگر Office Compatibility Mode می‌شود که بر اساس آنها کاربر می‌تواند در نرم‌افزارهای Word، Excel و PowerPoint که مبتنی بر سیستم ذخیره شده‌اند، Google Drive اصلاحات گسترده‌تری انجام دهد.

با این به‌روزرسانی شما هم‌اکنون می‌توانند یک نمودار، عکس یا بخشی از متن را انتخاب کنید، کپی کنید یا آن را به صورت کامل جدا کنید.

قابلیت دیگری که گوگل با تاخیر آن را ارائه کرده است مربوط به افزودن لینک‌ها داخل متن است که این سیستم نیز در فایل‌های ایجاد شده مبتنی بر Google Doc در دسترس خواهد بود.

بر این اساس اگر شما گزارش تحقیقات خود را مبتنی بر وب تهیه کرده باشید و قصد افزودن لینک به آن را داشته باشید، این کار به آسانی انجام می‌شود.

شرکت گوگل اعلام کرد که این به‌روزرسانی از طریق فروشگاه Play Store قابل دسترسی است و کاربران می‌توانند نسخه جدید ابزار مربوطه را از این مرکز بارگذاری کنند.

اگر شما جزو آن دسته از کاربران سازمانی هستید که به صورت مرتب ابزار Google Doc را مورد استفاده قرار می‌دهید، این قابلیت برای ویرایش فایل‌های ایجاد شده مبتنی بر ابزار مذکور بسیار کاربردی خواهد بود.

منبع: رایورز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر