jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۴۹۸۳۸   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۳

فناوری دیجیتال

بلندگوی هنرمند

با استفاده از این بلندگو شما می توانید از گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه خود همراه با حرکات موزون آب‌نما لذت ببرید

بلندگوی هنرمند

جام جم کلیک: کشورهای زیادی برای جذب توریست از ایجاد جذابیت هایی همانند آب‌نماهای موزیکال و رقصنده استفاده می کنند، که البته اگر در خاطر داشته باشید همین چند سال پیش شاهد رونمایی از یکی‌ از این آب‌نماها در پارک ملت تهران بودیم.

شاید اینگونه تجهیزات برای خیلی ها جذابیتی نداشته باشد و بالعکس برای برخی‌ افراد به اندازه‌ای باشد که دوست داشته باشند یک نمونه کوچک آن‌را در خانه خود روی میز کارشان داشته باشند.

اخیرا یک شرکت انگلیسی‌ با ساخت بلندگویی که دارای آب‌نمای رقصنده موزیکال است، شکل جدیدی از لوازم جانبی کامپیوتر را به بازار عرضه می‌کند.

این محصول به دو قسمت بلندگو و آب‌نما تقسیم می‌شود. در قسمت پایینی، بلندگویی با توان ۳وات قرار گرفته و روی آن محفظه شیشه‌ای را می‌بینید که آب‌نما درون آن قرار دارد.

واترجت آب را درون محفظه پخش می‌کند و نور چراغ‌های LED‌ موجود درون محفظهT به قطرات آب زیبایی خاصی‌ می بخشد. زمانی‌ که موسیقی شروع می‌شود واترجت های هماهنگ با Beat موزیک، آب را می چرخانند و به اطراف پخش می کنند، نیروی لازم برای اسپری آب توسط یک کابلusb تامین می‌شود.

با استفاده از این بلندگو شما می توانید از گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه خود همراه با حرکات موزون آب‌نما لذت ببرید.

سینا قمری
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر