jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۵۴۹۲۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۶:۱۴

بیشتر سامانه‌های سینمای خانگی معمولا جاگیر و دارای بخش‌های متعدد است. بتازگی یکی از شرکت‌های پیشرو موفق به طراحی یک پروژکتور با نام H1 شده که می‌توان آن را جمع و جورترین سینمای خانگی جهان دانست.

سینمای خانگی قابل حمل

این سامانه که یک پروژکتور است، به سیستم‌عامل اندروید مجهز بوده و کاربر می‌تواند از طریق گوشی هوشمند آن را مدیریت کرده و حتی فیلم و موسیقی مورد نظر خود را از طریق بلوتوث به این پروژکتور منتقل کند. کیفیت تصویر تولیدی توسط H1 بسیار بالاست به گونه‌ای که می‌تواند روی صفحه‌ای 300 اینچی، تصاویری با کیفیت HD تولید کند.

اسپیکرهای این پروژکتور نیز از نوع استریو هستند. برخلاف بیشتر پروژکتورها که عمر لامپ آنها پایین است، عمر لامپ این وسیله بسیار بالاست و همچنین از قدرت کافی برای نمایش تصاویری واضح حتی در روشنایی روز نیز برخوردار است. این دستگاه 919 دلار قیمت دارد.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر