jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۲۲۳۱۸   ۲۶ تير ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۳

اپلیکیشنی از AVA عرضه شده که از آن با نام «راهکار شخصی برای سنجش مواد غذایی بر حسب داده‌ها» یاد می‌کنند تا هوشمندانه‌تر غذا بخورید.

عکس بگیرید تا لاغر بمانید

به گزارش جام جم کلیک ، اپلیکیشن AVA کاربر را مجبور می‌کند از غذایی که قرار است میل کنند عکس بگیرد تا تمام اطلاعات مربوط به مواد غذایی مربوطه موجود در آن ارایه شود. بر این اساس در آینده نه چندان دور شما می‌توانید از بشقاب غذای خود یک عکس بگیرید و همان موقع تعداد کالری‌های موجود در این وعده غذایی مشخص شود.

شرکت AVA هنوز به درستی اعلام نکرده است که این اپلیکیشن چطور به اطلاعات مذکور دست پیدا می‌کند. با این وجود برای ساخت این اپلیکیشن موبایلی از هوش مصنوعی و فناوری شناسایی عکس استفاده شده است.

موبنا به نقل از این شرکت آمریکایی توضیح داد: «اپلیکیشن AVA یکی از آرزوهای اصلی کاربران برای خوردن غذای سالم را محقق می‌کند. این اپلیکیشن قابلیت بررسی و مدیریت مواد غذایی صرف شده در طول روز را دارد و نخستی ابزار موبایلی محسوب می‌شود که به صورت خودکار تعداد کالری‌های موجود در مواد غذایی که کاربران می‌خورند را محاسبه می‌کند».

اپلیکیشن AVA آسان‌ترین روش برای محاسبه تعداد کالری‌های موجود در غذا و دنبال کردن رژیم غذایی سالم محسوب می‌شود و برای طراحی و ساخت آن از متخصصان تغذیه استفاده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها