jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۹۱۵۲۱۵   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵  |  ۲۲:۰۰

بازار کوادکوپترها و دِرون‌ها (ربات پرنده) بسیار داغ است و هر لحظه خبر جدیدی در مورد این فناوری به گوش می‌رسد؛ بالگردهای چهارپر پرنده‌ای که یکی از اصلی‌ترین کارهایشان عکاسی و تصویربرداری هوایی است.

دوربین را پرواز بده

اما داشتن این محصولات برای هرکسی توجیه‌پذیر نیست، چراکه باید پول زیادی برای داشتن یکی از این ربات‌های پرنده پرداخت کنند.

راه‌های دیگری هم برای تصویربرداری هوایی و به پرواز درآوردن دوربین‌ها وجود دارد که چندان هزینه‌بر نیست.

وسیله پرنده Birdie یک بادبادک با ظاهری جالب است که می‌تواند دوربین ورزشی یا همان اکشن‌کمرای شما را با خود به آسمان برده و امکان یک عکاسی جالب را فراهم کند.

درست مانند یک بادبادک با قرار دادن دوربین در محلی که از قبل برای این کار روی Birdie آماده شده است، این وسیله را به پرواز درآورده و با توجه به شکل آیرودینامیک آن‌ با استفاده از ریسمان، دوربین را کنترل کنید.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر