jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۳۹۴۶ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۲۱

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از خروج از خانه، ناگهان به یاد یکی از وسایل برقی افتاده و ندانید آیا آن را خاموش کرده‌اید یا نه. اینجاست که «کاسیا» (Kasia) می‌تواند نگرانی‌تان را برطرف کند. کاسیا یک سامانه مدیریت هوشمند خانه است. این سامانه یک هاب مرکزی دارد که به اینترنت متصل می‌شود. همچنین چند پریز ویژه با این سامانه همراه است که می‌توان با استفاده از آنها به‌عنوان واسط بین دستگاه و اتصال برق خانه، همه این وسایل را به‌صورت هوشمند مدیریت کرد.

کولر رو خاموش کردی؟

به گزارش جام جم کلیک ، عملکرد کاسیا به این صورت است که اطلاعات مربوط به خاموش یا روشن بودن وسایل مختلف از طریق هاب مرکزی دریافت و به گوشی هوشمند ارسال می‌شود. کاربر هم می‌تواند از هر نقطه‌ای از دنیا، وضعیت دستگاه‌های مختلف منزل خود را مشاهده و آنها را خاموش یا روشن کند.

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر