jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۵۵۵۳ ۱۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۵

علی‌رغم اینکه محصول کنونی اپل در زمینه گوشی‌های هوشمند آیفون‌های ۶ و ۶پلاس هستند و گفته می‌شود شاید سپتامبر امسال محصول دیگری را رونمایی کند اما رسانه‌های خارجی، مدل مفهومی آیفون ۸ را با امکاناتی ویژه تصویر کردند.

آیفون ۸ مدل شد + تصاویر

ویدئوی مفهومی از محصول بعدی گوشی هوشمند اپل در رسانه‌ها منتشر و ساخت آن به فردی به نام جرمن اسمیت ربط داده شده که بسیار عجیب و حکایت از ارائه محصولی بدیع در سال آینده دارد.

این مدل مفهومی (رندر) که در ارائه ویدئویی به آیفون 8 شهرت یافته و گفته شده که محصول بعدی اپل است و سال آینده از آن رونمایی می‌شود، دارای دو نمایشگر در پشت و جلو است.رزولوشن نمایشگرهای این گوشی تعیین می‌کند که کدام صفحه، نمایشگر اصلی و کدام نمایشگر دوم است؛ به این شکل که صفحه نمایش با رزولوشن بالا به عنوان صفحه مادر و دیگری با شفافیت کمتر نمایشگر فرعی است.در واقع اپل در این نمونه به الگوبرداری از گوشی روسی یوتا پرداخته است. استدلال از انجام این کار نیز توسط این سازنده مدل مفهومی اینطور عنوان شده که دو نمایشگر امکان شارژ بیشتر باتری را فراهم می‌کند به این شکل که اگر نیازی به شفافیت بالا در انجام کارها نباشد کاربران می‌توانند از نمایشگر دوم استفاده و باتری خود را ذخیره کنند.جالب است که در این نمونه، آیفون تنها یک دوربین دارد که توسط آن می‌توان کار سلفی را هم انجام داد. زمانیکه دو نمایشگر به شکل هم‌زمان با یکدیگر کار می‌کنند کاربران هر زمان نیاز به عکس سلفی داشته باشند می‌توانند گوشی را برگردانده و با همان کیفیت دوربین اصلی از خود سلفی بگیرند.برای این گوشی طبق این مدل مفهومی قرار است کیبوردی لیزری در نظر گرفته شود تا در زمان نیاز به تایپ سریع، کاربران مشکلی نداشته باشند؛ همچین شارژری بی‌سیم برای آن در نظر گرفته شده که می‌تواند الگوی خوبی برای اپل جهت بسط ایده‌ها باشد. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر