jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۲۹۶۴ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۶

سه چهارم افرادی که ساعت‌های اپل را پیش خرید کردند هنوز باید در انتظار بمانند.

اپل باز هم بدقول شد

به گزارش جام جم کلیک: اپل در عمل به وعده‌های خود باز هم ناکام مانده و نتوانسته به میزان کافی ساعت هوشمند تولید کرده و پاسخگوی سفارشات مشتریانش باشد.

بر اساس بررسی‌های مؤسسه تجارت الکترونیک Slice Intelligence تنها ۲۲ درصد از ۱.۷ میلیون ساعت اپل که توسط مشتریان آمریکایی سفارش داده شده تا به حال به متقاضیان تحویل داده شده است.

از همین رو سه چهارم افرادی که چند روزی است این ساعت‌ها را سفارش داده‌اند احتمالا باید یک هفته دیگر هم منتظر تحویل آنها بمانند.

کارشناسان Slice Intelligence می‌گویند اکثر افرادی که ساعت‌های اپل را پیش خرید کرده‌اند یک هفته است در انتظار دریافت آنها هستند و از جمع ۱.۷ میلیون نفری که خواستار دریافت ساعت‌های یاد شده هستند تنها ۳۷۶ هزار نفر آنها را دریافت کرده‌اند.

انتظار می‌رود ۵۴۷ هزار ساعت هم تا دو هفته دیگر تحویل علاقمندان شود.

اما زمان تحویل ۳۸ درصد از سفارشات مردم هنوز مشخص نشده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد عدم تحویل به موقع برخی اجزای ساعت اپل و از جمله ویبراتور لمسی و نمایشگر OLED عامل این تاخیرهای طولانی است.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر