jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۱۰۹۴ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۵۶

فناوری دیجیتال

با یک کلیک خرید کنید

گجتی که در تصویر مشاهده می‌کنید محصولی خلاقانه و جدید از آمازون است که به دیوار می‌چسبد و می‌توان با یک فشار دکمه روی آن محصول برندی را که اسمش روی گجت است از آمازون سفارش داد و خرید.

با یک کلیک خرید کنید

این گجت که Dash Button نام دارد با اپلیکیشن آمازون روی تلفن‌همراه ارتباط برقرار می‌کند و باتوجه به تنظیم کاربر (برای وزن و تعداد جنس) با فشار دکمه سفارش، او را به سایت ارسال می‌کند تا محصول به خانه‌اش ارسال شود.

یک سال پیش آمازون محصول مشابه دیگری با قابلیت سفارش صوتی و اسکن بارکد معرفی کرد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر