jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۸۱۹۱ ۲۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۵

نسل بعدی تلفن همراه اپل به واسطه این خرید، بهتر خواهد شد

جهش چشمگیر در دوربین‌های آیفون

شرکت اپل با خرید یک شرکت متخصص ساخت عدسی‌های عکس‌برداری سه‌بعدی می‌تواند شاهد جهشی بزرگ در دوربین نسل بعدی آیفون باشد.

جهش چشمگیر در دوربین‌های آیفون

جام جم کلیک: شاید یکی از مواردی که تا به امروز در تلفن‌های همراه هوشمند شرکت اپل با پیشرفت خاصی همراه نبوده است را بتوان کیفیت دوربین آن‌ها دانست. از ابتدای عرضه نخستین تلفن همراه هوشمند با نام آیفون، شرکت اپل بر روی این سری، دوربین‌هایی خوب ولی نه در حد برترین‌های بازار قرار می‌داد. نخستین امری که مخاطبین تلفن‌های همراه در زمینه دوربین به آن توجه می‌کنند، مقدار توان دوربین در حد مگاپیکسل است و اپل هیچگاه در این امر در رده‌های بالای همراه‌های هوشمند قرار نداشت (هرچند که کیفیت دوربین‌های آیفون برخلاف بسیاری از محصولات دیگر شرکت‌ها، کاملا با رقم ادعا شده همخوانی داشت)

در زمان حاضر و با توجه به امکانات منحصر به‌فرد دوربین محصولاتی که شرکت‌هایی مانند اچ‌تی‌سی و ال‌جی عرضه کرده‌اند، نیاز اپل به ایجاد یک ساختار منحصر به‌فرد در دوربین تعبیه شده بر روی سری آیفون، بیش‌از‌پیش شده است و به همین دلیل نیز مسئولان این شرکت در اقدامی هوشمندانه برای استفاده از یک شرکت متخصص در این زمینه اقدام کرده‌اند. البته این شرکت با اپل همکاری نخواهد داشت بلکه توسط اپل خریداری شده است.

شرکت LinX در زمینه عدسی‌های ویژه دوربین تخصص دارد که می‌توانند تصویر را با عمق بیشتری برداشت کرده و در نتیجه امکان عکس‌برداری به‌صورت سه‌بعدی را بر روی تلفن‌های همراه هوشمند ممکن سازند و به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که آیفون 7 و یا در بدترین حالت آیفون 8، به قابلیت‌های عکس‌برداری سه‌بعدی مجهز باشد. شایان ذکر است که رقم پرداخت شده برای انجام این خرید به طور دقیق در رسانه‌ها اعلام نشده است.

آناهیتا عیوض‌خانی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر