jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۸۱۲۲   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۶

فناوری دیجیتال

کنترل هوشمند

به تازگی محصولی بسیار پیشرفته به نام NEEO برای هماهنگی‌ بین تمامی اجزای هوشمند خانه ساخته شده است که بسیار قدرتمند است. در حقیقت NEEO از یک قطعه هوشمند تشکیل شده است که بطور اتوماتیک ارتباط بین اجزا را از طریق سیستم های ارتباطی‌ مختلف ایجاد می‌کند.

کنترل هوشمند

جام جم کلیک: تا کنون ابزارهای بسیار زیادی طراحی و ساخته شده اند که بصورت مجزا باعث هوشمند سازی قسمتی‌ از خانه شما شده اند. مثلاً وقتی‌ وارد خانه می شوید با یک کنترل، چراغ‌ها را روشن می کنید، پرده را کنار می زنید و یا در پارکینگ را باز می‌کنید. نکته اینجاست که کارایی این کنترل‌ها محدود است و برای ارتباط بین آنها تنها از یک پروتکل ارتباطی‌ استفاده می‌شود و محصولات محدودی را پوشش می دهد.

به تازگی محصولی بسیار پیشرفته به نام NEEO برای هماهنگی‌ بین تمامی اجزای هوشمند خانه ساخته شده است که بسیار قدرتمند است. در حقیقت NEEO از یک قطعه هوشمند تشکیل شده است که بطور اتوماتیک ارتباط بین اجزا را از طریق سیستم های ارتباطی‌ مختلف ایجاد می‌کند. NEEO شامل یک کنترل و قطعه ارتباطی‌ است تا شما بتوانید همه دستورها را از طریق آن منتقل کنید، البته با نصب نرم افزار مربوطه بر روی تلفن همراه خود همچنان می توانید دستورها را از این طریق نیز ارسال کنید.

این دستگاه دارای بانک اطلاعاتی‌ ۳۰،۰۰۰ دستگاه هوشمند است و تمامی پروتکل‌های ارتباطی را پوشش می دهد، Bluetooth 4. 0, Bluetooth BLE (low energy), Wi-Fi, 6LowPAN, ZigBee, Thread and Z-Wave از جمله این پروتکل‌ها هستند.

NEEO تا اواخر سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه خواهد شد و قیمت آن بر اساس قابلیت های مختلف در نظر گرفته شده ، تغییر می‌کند و قیمت پایه آن از ۱۴۸ دلار شروع می‌شود.

سینا قمری
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر