jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۵۷۵۸۲   ۲۳ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۱

فناوری دیجیتال

هوشمندانه باد بزنید

یک شرکت نوپا دست به ابتکار عمل زده و گجتی کوچک و کاربردی ساخته که با فروکردن آن در شیار هوای توپ به‌صورت خودکار میزان فشار باد محاسبه و نمایش داده می‌شود.

هوشمندانه باد بزنید

همان‌طور که فشار باد لاستیک خودرو باید تنظیم باشد، توپ‌ فوتبال، بسکتبال و... نیز باید فشار باد مشخصی داشته باشد. به این منظور یک شرکت نوپا دست به ابتکار عمل زده و گجتی کوچک و کاربردی ساخته که با فروکردن آن در شیار هوای توپ به‌صورت خودکار میزان فشار باد محاسبه و نمایش داده می‌شود. کاربر می‌تواند در حالت خودکار یا دستی میزان فشار دلخواه را تعیین کند تا توپ به همان مقدار کم‌باد یا پرباد شود. این گجت با یک شارژ 90 دقیقه‌ای می‌تواند باد 50 توپ را تنظیم کند.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر