jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۵۶۳۹۸ ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۰۹

۵ سناریو برای پول مجازی آماده شد/ همکاری ۱۶ نهاد برای مقررات‌گذاری

پول مجازی در راه است

معاون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی گفت: با همکاری ۱۶ نهاد از جمله بانک مرکزی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی ۵ سناریو برای پول مجازی بیت‌کوین آماده شده است.

پول مجازی در راه است

به گزارش جام جم کلیک: معاون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی گفت: با همکاری ۱۶ نهاد از جمله بانک مرکزی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی ۵ سناریو برای پول مجازی بیت‌کوین آماده شده است.

سعید مهدیون از تدوین 5 سناریو برای مقررات گذاری پول مجازی (بیت‌کوین) خبر داد.

معاون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی اظهار داشت: پس از کارهای کارشناسی 5 سناریو برای این منظور تدوین شده که یکی از آنها یا ترکیبی از آنها در شورای عالی فضای مجازی به تصویب خواهد رسید و سپس مقررات کلان و تقسیم کار تنظیم خواهد شد.

وی گفت: در این باره 5 سناریو تحویل شده در دستور کار جلسه عالی کمیسیون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی قرار گرفته که پس از تصویب به شورای عالی مجازی ارسال خواهد شد.

وی اظهار داشت: پس از تصویب نهایی در شورا، قدم بعدی مقررات‌گذاری است. معاون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی ادامه داد: البته اکنون نیز روی بر مبنای سناریویی که احتمال می‌دهیم تصویب می‌شود تدوین مقررات کلان در دستور کار است.

وی خاطرنشان کرد:‌در این باره 16 دستگاه از جمله بانک مرکزی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی همکاری داشته‌اند.

مهدیون یادآور شد:‌این مقررات درباره پول مجازی است که نماد آن بیت‌کوئین است که البته در این راه با پول‌های خیلی مجازی که بعدا در بازی‌ها درخواست می‌شود و رده بالایی ندارد کاری نداریم.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر