jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۵۰۹۶۱   ۲۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۲۱:۲۸

اعتیاد به شیشه همچنان فاجعه می آفریند

جنایت درخانه مجردی

۲

فرار از خانه ،مصرف شیشه ، دوستی های زودگذر و زندگی در خانه های مجردی و بدون نظارت خانواده ها همچنان حادثه می آفریند و هر روز شاهد حوادث تلخی هستیم که چندین خانواده را درگیر خود می کند.

جنایت درخانه مجردی

جام جم سرا: ماموران کلانتری ۱۳۲ شهرزیبا وقتی 19 مرداد ماه در جریان مرگ مشکوک مرد جوانی قرار گرفتند. بلافاصله برای تحقیق در محل حادثه حاضر و با جسد مردی جوان به نام پرویز روبه‌رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود. ماموران و جمشیدی بازپرس کشیک قتل تهران به تحقیق در این رابطه پرداختند.

یکی از شاهدان در جریان تجسس‌ها به ماموران گفت: در طبقه بالایی خانه ما دختری به نام بهناز به صورت مجردی زندگی می‌کند. آن روز از خانه آن‌ها صدای درگیری شنیدم و وقتی به طبقه بالا رفتم در خانه باز بود و مقتول خونین در پذیرایی افتاده بود. دختر جوان دیگری هم بلافاصله از خانه فرار کرد. من هم پلیس و اورژانس را در جریان قرار دادم.

با این اظهارات همزمان با تحقیقات کارآگاهان به دستور بازپرس، این دختر جوان را بازداشت کردند.

وی پس از دستگیری در بازجویی‌ها گفت: من در این خانه به تنهایی زندگی می‌کردم و به شیشه اعتیاد داشتم. برای همین در پاتوق خرید مواد با دختر جوانی به نام آزیتا آشنا شدم که او هم معتاد به شیشه بود. آزیتا همیشه با مقتول به خانه من می‌آمد و با هم شیشه مصرف می‌کردیم. روز حادثه پس از مصرف مواد آزیتا و پرویز با هم درگیر شدند. وقتی درگیری آن‌ها بالا گرفت ناگهان آزیتا با چاقو چند ضربه به پرویز زد. من شوکه شده بودم و مقتول هم خونین نقش بر زمین شده بود که آزیتا به سرعت از خانه من فرار کرد.

با این اظهارات ماموران به تحقیق در این خصوص پرداختند و خیلی زود متهم اصلی را دستگیر کردند. این دختر در بازجویی‌ها به ماموران گفت: من و پرویز با هم دوست بودیم و همیشه به خانه بهناز می‌رفتیم. آن روز داشتم با چاقو گردو می‌شکستم که با پرویز درگیر شدم و در حالیکه مواد کشیده بودم با چاقو به او ضربه زدم.

با اعتراف این دختر وی با قرار قانونی روانه زندان شد. این دختر جوان صبح دیروز در آخرین جلسه بازپرسی خود در شعبه سوم دادسرای جنایی تهران به بازپرس گفت: باور کنید قصد کشتن نداشتم و فقط لحظه‌ای کنترلم را از دست دادم. پس از این جلسه قرار است به زودی کیفرخواست این پرونده صادر و دختر جوان در مقابل قضات دادگاه کیفری بایستد.(مردمسالاری)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
موسی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
درشهرخدابنده زنجان روزگذشته پسری روان گردان مصرف كرده بود یك دانش آموز دختر رابا چاقو زخمی كرد بعد خودش رابا قرص عدس كشت
۰
۰
یك بیسواد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
قرص عدس چیه؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر