jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۴۵۳۷۶   ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۰

مشکلی دیگر در آیفون 6

جابجایی دوربین سلفی آیفون 6

گزارش‌هایی در Reddit منتشر شده که حکایت از جابجایی دوربین سلفی آیفون ۶ در محل خود دارد.

جابجایی دوربین سلفی آیفون 6

به گزارش جام جم کلیک: پس از انتشار خبری در مورد خم شدن آیفون‌های اپل در جیب برخی از کاربران، حال گزارش‌هایی در Reddit منتشر شده که حکایت از جابجایی دوربین سلفی آیفون ۶ در محل خود دارد.

انتشار موج جدیدی از تصاویر و شکایت‌ها در Reddit، حکایت از مشکل جدیدی برای آیفون ۶ اپل دارد. براساس تصاویر و گزارش‌های منتشر شده، دوربین سلفی آیفون ۶ در محل خود جابجا می‌شود و با جابجایی آن، هاله‌ای خاکستری رنگ در کنار دوربین پدیدار می‌شود.

شماری از کاربران تصاویری را نیز همراه با گزارش‌های خود منتشر کرده‌اند تا این مشکل به روشنی مشخص شود. با توجه به موارد گزارش شده به نظر می‌رسد این مشکل فقط در آیفون ۶ مشاهده شده و کاربران آیفون ۶ پلاس با چنین مساله‌ای روبرو نیستند.

یکی از کاربران Reddit که خود را یکی از کارکنان اپل استور معرفی کرده، به مشکلات گزارش شده پاسخ داده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط این کاربر، اپل هنوز واکنشی به مساله‌ی پیش آمده نشان نداده، اما در صورت وجود چنین مشکلی، کل پنل صفحه‌نمایش که شامل دوربین سلفی است تعویض خواهد شد. همچنین وی احتمال تعویض کل گوشی را با یک نسخه‌ی جدیدتر مطرح کرده است.

قابل ذکر است برخی کاربران ایرانی نیز این مشکل را گزارش کرده‌اند که صحت این خبر را تایید می‌کند. باید منتظر باشیم و ببینیم اپل در این باره چه تصمیمی خواهد گرفت.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر