آویرا محافظ گوشی هوشمند شما در برابر سارقین و بد افزارها

معرفی Avira Antivirus Security

نگه‌داری از تلفن همراه شما در برابر نرم افزا‌رهای مخرب، حفاظت در برابر سرقت، ارسال تماس‌های ناخواسته به لیست سیاه و جلوگیری از تخلیه باتری از مهم‌ترین اقداماتی است که آنتی ویروس آویرا برای شما انجام می‌دهد.
کد خبر: ۷۳۵۲۴۲
معرفی Avira Antivirus Security

جام جم کلیک: بسیاری از برنامه‌های موجود، ادعای حفاظت از دستگاه‌های شما را دارند اما تعداد محدودی از آن‌ها مخصوصا آویرا در این زمینه از سایر برنامه‌ها پیشی گرفته‌اند.

این برنامه بیشتر برای کاربرانی توصیه می‌شود که نسبت به امنیت تلفن هوشمند خود حساس هستند و آگاهی بالاتری نسبت به کاربران عادی در این زمینه دارند.

آویرا به طور خودکار به اسکن برنامه‌ها و نرم افزا‌رهای مخرب می‌پردازد و برای شناسایی بد‌افزار‌‌های بیشتر، پیوسته خود را به روز‌رسانی می‌کند.

یکی از مهم‌ترین عملکردهای آویرا محافظت از گوشی شما است، به‌طوری‌که با این برنامه در صورت سرقت تلفن همراه شما، می‌توان به ردیابی محل تلفن همراه بر روی نقشه، قفل کردن و پاک کردن اطلاعات از راه دور، فعال کردن صدای بلند حتی اگر دستگاه در حالت بی‌صدا قرار گرفته باشد، پرداخته شود که این کارها باعث می‌شود شما تنها با یک کلیک تلفن همراه خود را پیدا کنید.

این برنامه بررسی می‌کند که آیا شما و یا ایمیل مخاطبان شما هک شده است؟! اگر ایمیل آنها به خطر افتاده باشد مخاطبان شما را در جریان قرار می‌دهد.

آویرا این قابلیت را نیز دارد که تماس‌ها و پیام‌های ناخواسته را به لیست سیاه انتقال دهد و آنها را در این لیست فعال یا غیر فعال نماید.

لطفا توجه داشته باشید که قابلیت فهرست سیاه پیام‌ها در آویرا در حال حاضر برای دستگاه‌های دارای اندروید ورژن 4.4 کیت کت، موجود نیست.

نرم افزار Avira antivirus security 3.7 روی سیستم عامل‌های اندروید 2.2 به بالا، iOS، مک، نسخه‌های 32 و 64 بیت ویندوز و مرورگر قابل نصب است.

قابل به ذکر است Avira تا‌کنون امنیت قابل توجهی در بسیاری از گوشی‌های هوشمند از جمله LG، HTC، موتورولا، سامسونگ، سونی و تبلت‌های مختلف را فراهم کرده است.

دانلود نرم‌افزار Avira Free Antivirus 2015 برای سیستم‌عامل ویندوز

دانلود نرم‌افزار Avira Free Antivirus 2015 برای سیستم‌عامل مک

دانلود نرم‌افزار Avira Antivirus Security برای سیستم‌عامل اندروید

دانلود نرم‌افزار Avira Mobile Security برای سیستم‌عامل آی.او.اس

دانلود نرم‌افزار Avira Browser Safety برای مرورگر

سید احسان حسینی
جام جم کلیک

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
وریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۵ آبان ۱۳۹۳
۰
۰
صحفه دانلود را برای اندروید باز نمیكنه

نیازمندی ها