jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۳۵۰۰۶   ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۳

اپلیکیشن هفته

بازی و تقویت ذهن

این نرم‌افزار از سوی یک موسسه تحقیقاتی که در زمینه یافت روش‌های تقویت هوش و حافظه فعالیت می‌کند، پشتیبانی می‌شود و ‌اکنون بیش از 60 میلیون کاربر در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند

بازی و تقویت ذهن
بازی و تقویت ذهن
عنوان نرم‌افزار: Lumosity
سیستم‌عامل: اندروید، آی.او.اس
حل جدول، بازی‌های معماگونه، ساخت پازل و... از روش‌هایی است که برای تقویت ذهن توصیه می‌شود. این روش‌ها امروزه در بیشتر بازی‌ها به‌کار گرفته می‌شود تا علاوه بر سرگرم کردن کاربران، برای آنها مفید باشد. در این میان نرم‌افزار یا می‌توان گفت مجموعه بازی‌های Lumosity یکی از بهترین‌ها به‌شمار می‌رود، زیرا این نرم‌افزار از سوی یک موسسه تحقیقاتی که در زمینه یافت روش‌های تقویت هوش و حافظه فعالیت می‌کند، پشتیبانی می‌شود و ‌اکنون بیش از 60 میلیون کاربر در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند و همین تعداد کاربران موجب شده‌اند نتایج تحقیقاتی بسیار خوبی به‌دست آمده و هوش کاربران جدید نیز با بهترین روش‌ها تقویت شود.

نرم‌افزار لوموسیتی متشکل از مجموعه بازی‌های کوچک است که هرکدام با نظر متخصصان و کارشناسان طراحی شده و در تقویت حافظه، هوش و ذهن کاربر تاثیرگذار است. روزانه حدود 15 دقیقه زمان برای اجرای بازی‌های Lumosity وقت لازم است و در پایان این مدت نرم‌افزار رتبه‌ای را با عنوان LPI یا همان Lumosity Performance Index (شاخص عملکرد در لوموسیتی) به شما اختصاص می‌دهد. با بررسی و مقایسه شاخص خود در روزها، هفته‌ها و ماه‌ها بخوبی می‌توانید شاهد تقویت و پیشرفت ذهن و هوش خود باشید.

نرم‌افزار لوموسیتی که بیشتر روزنامه‌ها و مجلات معتبر دنیا از آن تمجید کرده‌اند با گرافیکی بسیار عالی برای کاربران دستگاه‌های مجهز به سیستم‌ عامل اندروید و آی.او.اس و به طور رایگان عرضه شده است. (لینک‌ها حساس به حروف کوچک و بزرگ)

Google Play (Android): http://goo.gl/UE9iH7

App Store (iOS): http://goo.gl/P87BfD

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر