jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۲۹۵۴۴   ۱۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۶:۱۶

تلفن‌های همراه و دیگر گجت‌های امروزی تا زمانی می‌توانند برای کاربران مفید باشند که کاربر بتواند از آنها استفاده کند. استفاده از این دستگاه‌ها نیز زمانی امکان‌پذیر است که دستگاه روشن باشد و باتری آن از شارژ مورد نیاز برای روشن نگهداشتن دستگاه برخوردار باشد.

سیاه و سفید کردن آیفون

تلفن‌های همراه و دیگر گجت‌های امروزی تا زمانی می‌توانند برای کاربران مفید باشند که کاربر بتواند از آنها استفاده کند. استفاده از این دستگاه‌ها نیز زمانی امکان‌پذیر است که دستگاه روشن باشد و باتری آن از شارژ مورد نیاز برای روشن نگهداشتن دستگاه برخوردار باشد.

مهم‌ترین مشکلی که برای کاربران تلفن‌های همراه پیش می‌آید، اتمام شارژ باتری و توانایی نداشتن در برقراری تماس یا استفاده از دیگر امکانات تلفن همراه در شرایط تخلیه کامل شارژ باتری است.

این شرایط (باقی‌ماندن ظرفیت بسیار کم از شارژ باتری) را می‌توان شرایط اضطراری برای تلفن همراه در نظر گرفت و اقدامات اورژانسی مختلفی برای حفظ بقای تلفن همراه در این شرایط وجود دارد! یکی از این اقدامات که در سیستم‌عامل آی.او.اس نسخه 8 گنجانده شده ، سیاه و سفید کردن صفحه‌نمایش است.

اگر آیفون شما هم بیشتر موارد با کمبود شارژ باتری مواجه می‌شود و می‌خواهید ورود به حالت اورژانسی را در دستگاه خود تجربه کنید تا حداکثر زمان استفاده از شارژ باقیمانده در باتری نصیبتان شود از ترفند زیر کمک بگیرید:

1ـ از فهرست برنامه‌ها روی Settings فشار دهید.

2ـ گزینه‌ General را انتخاب کنید

3ـ از میان گزینه‌های موجود، Accessibility را پیدا کنید و روی آن فشار دهید.

4ـ در بخش Vision، گزینه‌ Grayscale را پیدا کرده و با فشار روی کلید مقابل آن، این گزینه را فعال کنید.

5ـ به محض فعال شدن گزینه‌ بالا، نمایش همه چیز در دستگاه شما به‌حالت سیاه و سفید تغییر می‌کند؛ البته این تغییر ممکن است در صفحه‌ تنظیمات مشهود نباشد، زیرا رنگ تصویر زمینه سفید است و دیگر محتوا نیز از رنگ زیادی برخوردار نیستند، اما با فشار کلید Home و بازگشت به صفحه‌ اصلی تلفن همراه خود مشاهده می‌کنید که همه چیز سیاه و سفید شده است.

نکته: جالب است بدانید این تغییر رنگ فقط در نمایش محتوا اعمال می‌شود. به‌عنوان مثال چنانچه شما از صفحه‌ آیفون خود عکس بگیرید، عکس ذخیره شده به‌صورت کاملا رنگی خواهد بود.

6ـ از حالا به بعد مصرف انرژی در آیفون شما بشدت کاهش می‌یابد و برای افزایش ذخیره‌سازی مصرف انرژی می‌توانید از ترفندهای دیگری همچون غیرفعال کردن پارالکس، ارتباطات وایرلس، کاهش نور صفحه‌نمایش و... نیز کمک بگیرید.

توجه: تکرار مراحل بالا و غیرفعال کردن گزینه‌ Grayscale نیز همه‌چیز را به حالت اولیه خود برمی‌گرداند.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
باسلام،یه مدته وقتی روی منو ایفون٦ سرچ رو فعال میكنم به جای اومدن صفحه مات همه چی سیاه سفیدو شطرنجی میشه؟ شما میتونین كمك كنین؟؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها