jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۶۵۱۷۷۸   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۹

یک کارگر ۳۸ ساله اهل انگلستان از ۲۷سال پیش تا‌کنون که تصمیم گرفت‌ فقط پیتزا بخورد، همچنان خوردن پیتزا را مبنای خورد و خوراک خود قرار داده و غذای دیگری نمی‌خورد.

جام جم سرا: پزشکان احتمال می‌دهند اشکالاتی در سیستم متابولیسم بدن «دن»وجود داشته باشد؛ زیرا هیچ انسانی نمی‌تواند این همه غذایی که همیشه به سم تشبیه می‌شود را بخورد و هیچ مشکلی هم برایش به وجود نیاید!
این پزشکان توصیه می‌کنند کسی سعی در اجرای چنین رژیمی نکند، زیرا بدن آدمی پس از یک هفته دچار تغییرات گسترده و البته بسیار ناگواری خواهد شد که جبران آن‌ها سخت است.|شهرآرا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها