jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۶۵۱۷۷۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۹

یک کارگر ۳۸ ساله اهل انگلستان از ۲۷سال پیش تا‌کنون که تصمیم گرفت‌ فقط پیتزا بخورد، همچنان خوردن پیتزا را مبنای خورد و خوراک خود قرار داده و غذای دیگری نمی‌خورد.

جام جم سرا: پزشکان احتمال می‌دهند اشکالاتی در سیستم متابولیسم بدن «دن»وجود داشته باشد؛ زیرا هیچ انسانی نمی‌تواند این همه غذایی که همیشه به سم تشبیه می‌شود را بخورد و هیچ مشکلی هم برایش به وجود نیاید!
این پزشکان توصیه می‌کنند کسی سعی در اجرای چنین رژیمی نکند، زیرا بدن آدمی پس از یک هفته دچار تغییرات گسترده و البته بسیار ناگواری خواهد شد که جبران آن‌ها سخت است.|شهرآرا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر