jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۸۵۷۳۸   ۱۴ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۳

معاون سازمان صنعت استان تهران از توزیع مرغ ۴۶۰۰ تومانی از روز یکشنبه خبر داد و گفت: قیمت مرغ در این روز‌ها به بالای ۶ هزار تومان افزایش یافته که با شروع توزیع مرغ، امیدواریم قیمت‌ها به نرخ مصوب ۵۷۰۰ تومان بازگردد.

 

مجتبی شیر قاضی در مورد تدابیر سازمان صنعت استان تهران برای تنظیم بازار گوشت مرغ اظهار داشت: به دلیل نزدیک شدن به عید فطر، تقاضا برای گوشت گرم افزایش پیدا کرد و همین مسئله موجب ایجاد نوسانات قیمتی در بازار شد. بر همین اساس برای تنظیم بازار گوشت مرغ شروع به توزیع گسترده ذخایر سردخانه‌ای استان تهران کرده‌ایم.
معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت استان تهران، ادامه داد: قیمت این مرغ‌ها ۴۶۰۰ تومان درب سردخانه است که قیمت آن برای مصرف کننده ۴۹۵۰ تومان خواهد بود. البته از نظر حجم و تناژ در توزیع این مرغ‌ها محدودیتی وجود ندارد و به هر میزان که تقاضا وجود داشته باشد در شبکه مردمی توزیع خواهیم کرد.
ابن مقام مسئول در پاسخ به این سؤال که در حال حاضر قیمت مرغ در بازار با توجه به افزایشی که در این مدت داشته، به چه نرخی رسیده‌ است، تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا شنبه هفته جاری معدل قیمت مرغ ۵۸۰۰ الی ۵۹۰۰ تومان بوده که در حال حاضر با نزدیک شدن به عید فطر قیمت‌ها حدود ۲۰۰ تومان افزایش یافته و به حدود ۶۱۰۰ الی ۶۲۰۰ تومان رسیده است که با توجه به توزیعی که از امروز شروع شده امیدواریم قیمت مرغ به نرخ مصوب ۵۷۰۰ تومان برسد.
>> ابتکار
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر