تلگرام پولی می‌شود؟

تلگرام یکی از بهترین اپلیکیشن‌ های پیام رسان است که هر ماه مرتبا بهبودها و قابلیت های جدید اکثرا رایگان پیدا می کند اما این سرویس ممکن است تصمیم بگیرد از طریق قابلیت های انحصاری، به درآمدزایی از پلتفرم خود بپردازد.
کد خبر: ۱۳۶۴۶۱۰

به گزارش جام جم آنلاین، در جدیدترین نسخه آزمایشی بتای اپلیکیشن تلگرام برای iOS، یک طرح اشتراکی جدید از سوی جامعه تلگرام بتا شناسایی شده است. طرح تلگرام پریمیوم به کاربران اجازه خواهد داد از استیکرها و واکنش های ایموجی انحصاری استفاده کنند.

هنوز معلوم نیست طرح «تلگرام پریمیوم» چقدر قیمت دارد و آیا شامل تجربه‌های انحصاری بیشتری می شود. همچنین درباره این که چه زمانی این نسخه پولی قابل دسترس خواهد شد، مطرح نشده است. با این حال کاربران نسخه رایگان قادر به مشاهده استیکرهای پولی در چت ها نخواهند بود. اما کسانی که مشترک نیستند، پیشنهاد برای ارتقا به طرح پریمیوم را مشاهده خواهند کرد.

بعضی از قابلیتهای انحصاری سرویس تلگرام مشابه قابلیت های عرضه شده در پلتفرم دیسکورد خواهد بود، مانند ایموجی های سفارشی و متحرک که در «دیسکورد نیترو» با هزینه ماهانه ۱۰ دلار، عرضه می شوند.

شایان ذکر است که تلگرام پیش از این راهی برای درآمدزایی از کاربرانش داشته است. این سرویس آزمایش پیام های اسپانسری در کانال های عمومی با بیش از هزار مشترک را سال گذشته آغاز کرد. این طرح درآمدزایی باید گزینه بهتری نسبت به رویکرد فیس بوک باشد.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، در حالی که طرح پولی تنها در نسخه آزمایشی بتای iOS موجود است اما احتمالا نسخه اندرویدی آن هم به زودی عرضه می‌شود.

منبع: ایسنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها