jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۱۳۴۴۵۱۹   ۰۶ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۸:۴۳

دانستنی های فناورانه؛

چطور حساب گوگل خود را حذف کنیم؟

با روشی که در این خبر ذکر شده می‌توانید حساب گوگل خود را برای همیشه حذف کنید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  گوگل به کاربران خود اجازه می‌دهد تا در هر زمانی که بخواهند حساب‌های خود را حذف کنند. دلایل زیادی برای حذف اکانت گوگل وجود دارد، پس اگر تصمیم گرفته اید که دیگر از حساب کاربری خود استفاده نکنید، می‌توانید آن را حذف کنید.

هشدار! قبل از حذف حساب گوگل خود، از فایل‌ها و محتوا‌ها پشتیبان گیری کنید، چون در انتها، این موارد پاک می‌شوند.

نحوه حذف اکانت گوگل

هنگامی که از تمام داده ها، فایل‌ها و ایمیل‌های خود یک نسخه پشتیبان تهیه کردید، می‌توانید از طریق مراحل زیر اکانت گوگل خود را حذف کنید.

مرحله ۱: بخش تنظیمات حساب گوگل خود را از طریق آدرس https://myaccount.google.com در مرورگر وب خود باز کنید.مرحله ۲: اکنون از میان گزینه‌های موجود در سمت چپ روی منوی Data & Personalization کلیک کنید.مرحله ۳: به پایین اسکرول کنید و در میان گزینه‌های مختلف روی Download, delete, or make a plan for your data کلیک کنید.مرحله ۴: باید روی گزینه Delete a service or your account کلیک کنید.مرحله ۵: روی تنظیمات Delete your Google Account کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی این گزینه، گوگل از شما می‌خواهد که رمز عبور اکانت گوگل خود را وارد کنید. پس از تأیید، می‌توانید حساب گوگل خود را حذف کنید.

به خاطر داشته باشید که وقتی تصمیم به حذف حساب گوگل خود گرفتید، نمی‌توانید آن را برگردانید، چون این یک اقدام دائمی است؛ بنابراین دیگر نمی‌توانید حساب گوگل خود را بازیابی کنید. در نهایت قبل از انجام، باید مطمئن شوید که آیا واقعاً می‌خواهید حساب خود را حذف کنید یا خیر.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها