jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۱۲۷۹۷۷۳ ۲۱ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۶

تغییرات در زمان نصب ویندوز ۱۰ باعث شده که کاربران بتوانند از همان ابتدا مشخص کنند که کامپیوتر آن‌ها برای چه کاری مناسب است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از زومیت، هرکسی از کامپیوترش استفاده‌های مختلف می‌کند. این موضوع باعث شده تا مایکروسافت به فکر تغییر در روند نصب ویندوز ۱۰ بیفتد.

ایجاد تغییرات در روند نصب ویندوز ۱۰ این امکان را به کاربران می‌دهد که سیستم‌عامل را به‌واسطه نیاز خود نصب کنند. در صفحه نصب ویندوز ۱۰، سؤالاتی پیش روی کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند نوع استفاده خود از این سیستم‌عامل را مشخص کنند.

نصب ویندوز ۱۰ تغییر می‌کند

 

شما می‌توانید سیستم‌عامل را مناسب مدرسه یا سیستم خانگی نصب کنید؛ حتی می‌توانید مشخص کنید که کامپیوتر شما برای اجرای بازی‌های جدید استفاده شود. این ویژگی درحال‌حاضر دراختیار کاربرانی قرار گرفته که می‌توانند نسخه‌های جدید ویندوز را زودتر از عرضه رسمی آزمایش کنند. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این تغییرات منتشر نشده و نمی‌دانیم که با انتخاب گزینه‌های موجود در زمان نصب سیستم‌عامل، چه تغییری در آن ایجاد می‌شود و چه امکاناتی دراختیار کاربران قرار خواهد گرفت. آیا تنظیمات جدید محدودیت‌هایی را برای فعالیت‌های مختلف ایجاد می‌کند؟ باید منتظر اخبار بیشتر بمانیم.

این تغییر درحال‌حاضر روی بیلد ۲۰۲۳۱ اعمال شده و در زمان نصب ویندوز ۱۰ با گزینه‌هایی مانند Gaming ،Schoolwork، Family ،Entertainment ،Creativity یا Business روبه‌رو خواهید شد. این تغییرات می‌تواند نصب راحت‌تر و سریع‌تری را پیش روی کاربران بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر