jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۰۰۵۴۳۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

یک طراح اسباب بازی تصمیم گرفت وسیله‌ای برای تشویق کودکان به بیرون رفتن از فضای خانه و البته افزایش علاقه آنها به عکاسی طراحی کند.

قاب، گوشی و دوربین عکاسی

پیکسل‌پلی (Pixlplay) که یک قاب با طراحی ویژه است، این امکان را فراهم می‌کند تا با قرار دادن یک گوشی احتمالا بی‌مصرف درون آن، یک دوربین اسباب بازی برای بچه‌ها داشته باشیم. این قاب به‌صورت یک دوربین عکاسی کلاسیک 35 میلی‌متری طراحی شده است. دکمه شاتر این قاب به دکمه روی بدنه گوشی متصل می‌شود و به‌این‌ترتیب با فشار دادن آن، تصویر صحنه موردنظر گرفته می‌شود. حلقه تنظیم دیافراگم و نیز دکمه تنظیم سرعت این قاب درست مانند دوربین‌های واقعی صدا می‌خورد و در نتیجه حس استفاده از یک دوربین عکاسی واقعی را به کودکان می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر