jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۵۲۸۸۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۹

بسیاری از ما در زندگی خود تا حدی به وای‌فای وابسته هستیم. امروزه خیلی‌ها با استفاده از گوشی هوشمند، تبلت یا لپ‌تاپ و از طریق وای‌فای به دنیای مجازی متصل می‌شوند. با این وجود، کار کردن با مودم وای‌فای هنوز هم برای بسیاری از کاربران پیچیدگی‌های زیادی دارد، اما استاری (Starry) راه‌حلی ساده را در اختیار ما قرار می‌دهد.

ایستگاه تصویری وای‌فای

به گزارش جام جم آنلاین ، استاری گجتی است که بسیاری از تنظیمات پیچیده و فنی وای‌فای را برای کاربران ساده می‌کند. این محصول، تعداد دستگاه‌های مختلفی را که در خانه‌تان به وای‌فای متصل است به همراه مشخصات آنها روی صفحه لمسی خود نشان می‌دهد. این وسیله همچنین سرعت آنی دانلود و آپلود سرویس خریداری شده را نیز تعیین و به کاربر اعلام می‌کند.

افزون بر این، کاربر می‌تواند با استفاده از استاری، ساعاتی خاص را برای استفاده بچه‌ها از وای‌فای تعیین کند. تغییر پسورد وای‌فای نیز با استفاده از استاری بسیار ساده خواهد بود.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر