jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۱۱۷۰۹   ۱۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۴

معاون محیط زیست دریایی ورود فاضلاب به آب های دریا را تایید کرد.

یک تاییدیه در رادیو ایران

به گزارش جام جم سیما به نقل از شبکه رادیویی ایران، پروین فرشچی در برنامه سلام ایران رادیو ایران گفت: آلودگی ها در دریا کانونی هستند، این حرف که ماهی شمال یا جنوب را نباید خورد پشتوانه علمی ندارد.

معاون محیط زیست دریایی افزود: فعالیت ما در سازمان حفاظت از محیط زیست در راستای پاکیزگی دریاها، برنامه های منطقه ای محیط زیست، حفاظت از زیستگاها و گونه های در حال انقراض و مناطق حساس ساحلی است.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به ورود فاضلاب به دریا و آلودگی حاصل از آن آیا استفاده ازآبزیانی دریایی مشکل زا است یا خیر؟گفت: آلودگی ها در دریا کانونی هستند، این صحبت که ماهی شمال یا جنوب نخورید؛ پشتوانه علمی ندارد.من خودم از ماهی ها نیز استفاده می کنم.

معاون محیط زیست دریایی افزود: بر اساس نقش حاکمیت و نظارتی سازمان حفاظت از محیط زیست، مساله پایش و شناسایی انجام شده که می بایست با همکاریی نهاد هایی که متولی این امر هستنند پیگیری شود. همچنین مکانهایی که شناسایی شده اند به وزارت نیرو که متولی تصفیه فاضلاب در کشور است معرفی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها