سیما - مصاحبه و گفتگو - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

مصاحبه و گفتگو
افسار عدالت بر گردن آقازاده

در گفت‌وگوی «جام‌جم» با بازیگر سریال «بازپرس» مطرح شد

افسار عدالت بر گردن آقازاده

۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰

اشکان تفنگ‌سازان، فارغ‌التحصیل رشته بازیگری، مجری و بازیگر تلویزیون است. او تجارب زیادی در عرصه اجرای تلویزیون و در حوزه بازیگری و کارگردانی تئاتر دارد و در ۲۲پروژه تئاتر بازی کرده و تجربه کارگردانی چهار اثر را در کارنامه هنری خود ثبت کرده.

۱۰ یار حسینی در قاب تلویزیون

«جام‌جم» در گفت‌و‌گو با عوامل برنامه «جرس» گزارش می‌دهد

۱۰ یار حسینی در قاب تلویزیون

۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰

هر‌بار که صحبت از عاشورا می‌شود، این پرسش در ذهن خیلی‌های‌مان نقش می‌بندد که اگر در آن زمان بودیم، جای کدام یک از یاران امام حسین(ع) قرار می‌گرفتیم؟ اصلا در کدام طرف ماجرا می‌ایستادیم و چه می‌گفتیم؟

نوشدن به وقت اجرا

«جام‌جم» در پرونده‌ای ویژه، چالش‌های مقابل مجریان تلویزیونی را بررسی می‌کند

نوشدن به وقت اجرا

۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱

تلویزیون حالا سال‌هاست که از شکل سنتی خود فاصله گرفته و تعامل بیشتری را با مخاطب رقم زده‌است. بخشی از این به‌روز شدن و نو شدگی، بر دوش مجریانی بوده که تلاش کرده‌اند خط اتصال مخاطب با خود را نگه دارند. در عین حال اگر خوب به برنامه‌های چند سال گذشته نگاه کنیم، نو شدن چهره مجریان هم به‌وضوح دیده می‌شود.

تحول در شبکه کودک با برنامه‌های جدید

تحول در شبکه کودک با برنامه‌های جدید

۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳

محمدصادق باطنی، مدیر شبکه کودک با اعلام تحول در جدول پخش این شبکه تاکید کرد: برنامه‌های شبکه کودک از هشت ساعت محتوای جدید در ابتدای تابستان امسال به بیش از ۱۳ساعت برنامه جدید در روز تغییر کرده و تکرار از کانال‌های نهال و پویا حذف شده است.

تقویت‌ مرجع قانونی برای مقابله با محتوا دزدی

در گفت‌وگوی «جام‌جم» با فرشاد رفیع‌پور، مدیرعامل پلتفرم فانوفیلم مطرح شد

تقویت‌ مرجع قانونی برای مقابله با محتوا دزدی

۱۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵

با رسانه‌ای شدن مصوبه اخیر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی درباره نظارت صداوسیما بر رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، باردیگر عده‌ای این حق قانونی را زیر سؤال بردند و به این مهم با ترفندهای گوناگون تاختند. این در حالی است که پیش از این هم ساترا، سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، ناظر بر این رسانه‌ها بود و مجوزهای لازم را صادر می‌کرد. در این‌خصوص با صاحبان یکی از پلتفرم‌های پخش فیلم گفت‌وگو کردیم و دلیل این هجمه‌ها را درباره قانون پرسیدیم.

روایت پشت صحنه بازیکنان حرفه‌ای فوتبال

در گفت‌وگو با تهیه‌کننده برنامه «فوتبال ایرانی» مطرح شد:

روایت پشت صحنه بازیکنان حرفه‌ای فوتبال

۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵

مجموعه مستند «فوتبال‌ایرانی» در پنج قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تولید شده و در مورد زندگی پنج بازیکن خارجی باشگاه‌های فوتبال ایران است.

دادگاه رسانه، مسیر همیشگی ماست!

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با عبدا... روا مجری و تهیه‌کننده برنامه «ویدیو چک» شبکه ورزش

دادگاه رسانه، مسیر همیشگی ماست!

۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۴

ورزش و حواشی آن همواره برای جوانان و مخاطبان دیگر جذاب است و چه بسا پرداختن به آن در قالب یک برنامه تلویزیونی می‌تواند اتفاقات تازه‌ای را رقم بزند و شاید در رفع و حل یک مسأله کمک هم کند.

جذابیت «آشپزی با مامان»

گفت‌وگوی «جام‌جم» با دست‌اندرکاران فصل تازه مسابقه شبکه۵ سیما

جذابیت «آشپزی با مامان»

۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶

این فقط یک مسابقه آشپزی نیست. آنچنان که دست‌اندرکاران برنامه بیان کردند هدف این مسابقه آشپزی، تکریم مقام مادر و یادآوری نقش و جایگاه حمایتی او در خانواده است. در هر قسمت از برنامه دو گروه شرکت‌کننده به اتفاق مادران خود برای طبخ غذای پیشنهادی کارشناس، با یکدیگر رقابت می‌کنند.

عبور از شبه‌‌‌چهره‌ها با ورود چهره‌های تازه‌نفس

گفت‌وگو با سعید مستغاثی، رئیس پیشین انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی درباره رویکرد جدید برنامه‌ها در صداوسیما

عبور از شبه‌‌‌چهره‌ها با ورود چهره‌های تازه‌نفس

۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱

رسانه‌ملی درحال پوست‌اندازی است؛ طی ماه‌های اخیر شاهد ورود و حضور چهره‌هایی جدید در قاب تلویزیون یا برنامه‌های رادیویی هستیم که نویدبخش دورانی تازه در صداوسیما هستند. در برنامه‌ها، مردم بیش از چهره‌های مشهور به اصطلاح سلبریتی دیده می‌شوند. اما این تحول، حتما ملاحظات و مخاطراتی هم دارد و باید به خوبی و با درایت، مدیریت و هدایت شود تا به نتیجه عالی برسد. در این باره با سعید مستغاثی، نویسنده و پژوهشگر و رئیس پیشین انجمن منتقدان سینمایی به گفت‌وگو پرداختیم.

پر از صفا و یکرنگی

گفت‌وگو با علیرضا جاویدنیا بازیگر پیشکسوت و گوینده رادیو

پر از صفا و یکرنگی

۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۳

علیرضا جاویدنیا، ‌گوینده رادیو، تلویزیون و بازیگری متولد سال‌۱۳۳۰ است که در ۷۰سالگی همچنان در کنار دوستان پیشکسوت و هنرمندش مشغول اجرا، بازی، داوری و ... است و مانند روزهای جوانی پرشور به کارش ادامه می‌دهد. با او گفت‌وگویی کردیم که می‌خوانید.

فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها