سیما - نماهای ماندگار - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

نماهای ماندگار
رجایی و باهنر، اسطوره‌های واقعی

در تجلیل از خادمان ملت در هفته‌دولت

رجایی و باهنر، اسطوره‌های واقعی

۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴

۸شهریور سال ۶۰ با انفجار دفتر نخست‌وزیری توسط کشمیری، نفوذی ذی‌نفوذ منافقین، شهیدان رجایی و باهنر یعنی رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر ۲۸روزه وقت و بنیان‌گذاران دولت مکتبی در نظام نوپای جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند.

ببینید | دکلمه ماندگار «آن شرلی»

ببینید | دکلمه ماندگار «آن شرلی»

۱۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹

از دیگر کارهای ماندگار استاد مدقالچی می توان به دکلمه مجموعه «آن شرلی» اشاره کرد که یک خاطره همیشگی را برایمان به ثبت رساند.

آنتن رسانه ملی به دست DBC افتاد

روایت روشنگری جوانانی که بنگاه رسانه‌ای شبکه معاند را مورد هدف قرار داده است

آنتن رسانه ملی به دست DBC افتاد

۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰

سال ۱۳۹۹ که پای ویروس کرونا به ایران باز شد، هجمه‌ رسانه‌های فارسی‌زبان به ایران درباره ناآمادگی در مدیریت کرونا و سیر صعودی مبتلایان به کرونا و تلفات جان‌باختگان همپای این ویروس مرگبار سرعت گرفت.

در انتظار گاندوهای جدید و جذاب

تأملی بر چشم‌انداز «سیمافیلم» در دوران تحولی رسانه ملی

در انتظار گاندوهای جدید و جذاب

۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷

یکی از جنبه‌های کمتر توجه شده در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی مدیریت جدید سیمافیلم، رویکرد متفاوت در تولید مجموعه‌های تاریخی است.

اولویت؛ سرگرمی و لبخند مردم

پرونده «جام‌جم» برای مسابقه پرمخاطب «پنج‌ستاره» که از شبکه ۵ پخش می‌شود

اولویت؛ سرگرمی و لبخند مردم

۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷

اگر علاقه‌مند هستید در یک برنامه تلویزیونی حضور پیداکرده و ساعاتی را کنار خانواده خوش بگذرانید و تفریح کنید، می‌توانید مهمان سری جدید برنامه «پنج ستاره» شوید. اگر هم فرصت و شرایط حضور در این برنامه را هم ندارید می‌توانید به تماشای آن بنشینید و لذت ببرید. پنج ستاره در چارچوب یک برنامه با گونه مسابقه ــ بازی است که در آن چند گروه بازی‌های مختلفی را انجام می‌دهند و یک مسابقه سراسر هیجان و شادی را تجربه می‌کنند.

قصه معجزه دانش‌بنیان‌ها

در گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با عوامل برنامه «معجزه امید» عنوان شد

قصه معجزه دانش‌بنیان‌ها

۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳

گفت‌وگو و اسلوب آن در برنامه‌های تلویزیونی مهم است. این اهمیت به‌ویژه در برنامه‌هایی که سرگرم‌کنندگی آنها در درجه اول قرار نداشته و فضایی مستند، علمی و آموزشی ــ اقتصادی دارند، بیشتر هم می‌شود.

ببینید | آقا حسن ستایش

ببینید | آقا حسن ستایش

۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴

مرحوم اسماعیل سلطانیان در سریال ستایش هم نقش ماندگاری را ایفا کرد. او در این مجموعه نقش حسن همسایه ستایش و همسر ملوک را بازی کرد. قصه فصل اول سریال ستایش بیشتر حول زندگی ستایش در خانه پدری و مشکلاتی است که بعد از ازدواج با طاهر برایش رخ می‌دهد.

ببینید | سرهنگ ریاحی وظیفه‌ شناس

ببینید | سرهنگ ریاحی وظیفه‌ شناس

۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷

مدل بازی و چهره سلطانیان خوب توانست نقشی مثل سرهنگ ریاحی را برای مخاطبان نقش ببندد. او در سریال مرد هزار چهره توانست این نقش را ماندگار کند.

نیازمندی ها