jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۲۵۶۶   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۶:۳۰

با این‌که هنوز مشخص نیست هدست‌های واقعیت مجازی قرار است کجای زندگی به درد بخورند، تقریبا بیشتر شرکت‌های سازنده تلفن‌های هوشمند یا یک هدست واقعیت مجازی روانه بازار کرده یا تلفن‌های هوشمند خود را برای هماهنگی با این هدست‌ها آماده کرده‌اند. اما همان‌طور که می‌دانید بیشتر این هدست‌ها فقط با تلفن‌های هوشمند کار می‌کنند یا این‌که باید یک تلفن هوشمند درون آنها قرار بگیرد.

واقعیت مجازی خانگی

به گزارش جام جم کلیک ، هدست واقعیت مجازی Opto با هدف استفاده در خانه و بدون وابستگی به تلفن‌های هوشمند وارد بازار شده ‌است. این دستگاه که علاوه بر پخش تصاویر سه‌بعدی به دو اسپیکر برای پخش صدا نیز مجهز است ، برای اتصال به تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه‌های پخش چندرسانه‌ای و روترهای حافظه طراحی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر