jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۲۵۶۶   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۶:۳۰

با این‌که هنوز مشخص نیست هدست‌های واقعیت مجازی قرار است کجای زندگی به درد بخورند، تقریبا بیشتر شرکت‌های سازنده تلفن‌های هوشمند یا یک هدست واقعیت مجازی روانه بازار کرده یا تلفن‌های هوشمند خود را برای هماهنگی با این هدست‌ها آماده کرده‌اند. اما همان‌طور که می‌دانید بیشتر این هدست‌ها فقط با تلفن‌های هوشمند کار می‌کنند یا این‌که باید یک تلفن هوشمند درون آنها قرار بگیرد.

واقعیت مجازی خانگی

به گزارش جام جم کلیک ، هدست واقعیت مجازی Opto با هدف استفاده در خانه و بدون وابستگی به تلفن‌های هوشمند وارد بازار شده ‌است. این دستگاه که علاوه بر پخش تصاویر سه‌بعدی به دو اسپیکر برای پخش صدا نیز مجهز است ، برای اتصال به تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه‌های پخش چندرسانه‌ای و روترهای حافظه طراحی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر