jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۱۰۱۳ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۶

هرچه عکس‌های شما در شبکه های اجتماعی خاص‌تر و دیدنی‌تر باشند، افراد بیشتری از آنها استقبال می‌کنند؛ مثلا عکاسی از زیر آب، اما برخلاف تصور شما این کار نه احتیاج به خیس شدن لباس‌هایتان دارد و نه لازم است از غواصی و تجهیزات حرفه‌ای فیلمبرداری زیر آب سردربیاورید، چراکه دِرون (ربات پرنده) sub 112 که یک زیردریایی کوچک است، این امکان را به شما می‌دهد تا با کنترل از راه دور این ربات کوچک را کنترل کرده و با استفاده از دوربین آن از زیر آب عکاسی کنید.

زیردریایی آکواریومی

به گزارش جام جم کلیک ، sub 112 را در آکواریوم رها کنید و از نزدیک‌ترین فاصله ممکن از ماهی‌های داخل آکواریوم پرتره‌های فوق‌العاده بگیرید. این ربات که به یک فلش و چراغ نیز مجهز است با داشتن 256 مگابایت حافظه داخلی امکان ثبت 800 عکس و ویدئو 500 دقیقه‌ای را به شما می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر