jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۹۸۷۳۱ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۰۹

تا به حال پیش آمده ناگهان از خواب بیدار شوید و با نگرانی از این‌که درهای خانه را قفل نکرده‌اید تختخواب خود را ترک کنید؟ یا این‌که صدایی مشکوک شما را از خواب بیدار کند و این ترس در شما به وجود بیاید که شخص غریبه‌ای در خانه وجود دارد؟ شاید اولین فکری که به ذهن شما می‌رسد وصل کردن یک دزدگیر سراسری برای خانه است که قطعا هزینه بالایی دارد، اما ربات Riley می‌تواند شما را از هر اتفاق کوچکی در خانه خبردار کند بدون این‌که با صدای آژیرش خواب شما را نابود کند.

ربات دزدگیر هم آمد

به گزارش جام جم کلیک ، Riley یک ربات کوچک و بامزه است که با موتور بی‌صدایش طول خانه را در زمانی که برایش تعریف کرده‌اید طی می‌کند و هر اتفاق یا حرکتی را به اطلاعتان می‌رساند.

دستبندهای ساده‌ای که به دست اعضای خانه وصل می‌شود با نور ملایل و لرزش خفیفی این هشدارها را به اطلاع می‌رساند. Riley چند حسگر مادون قرمز دارد که با چرخ ۱۲۰ درجه سر ربات کل محدوده را پوشش داده و با یک دوربین پنج مگاپیکسل تصویربرداری می‌کند.

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر