jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۹۴۶۳۴ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۶:۴۵

اگر اهل کمپ زدن و سفر به دل طبیعت باشید، حتما می‌دانید یکی از سخت‌ترین کارها راه‌اندازی چادر در دل شب است؛ این‌که نور کافی داشته باشید تا میخ‌های چادر را در جای درست قرار دهید یا آن‌که دور تا دور چادرتان آن قدر روشن باشد که از اتفاقات اطراف مطلع شوید. میخ‌های هوشمند چادر StakeLights که از طریق گوشی‌های هوشمند کنترل می‌شود به کمک چراغی که در بدنه خود دارد نور ملایمی را به کمپ شما اضافه می‌کند.

میخ چادر نورانی

به گزارش جام جم کلیک ، این میخ‌ها که هر کدام ۱۳ دلار قیمت دارد نزدیک ۱۲ ساعت روشن می‌ماند و بعد از آن در کمتر از یک ساعت انرژی لازم را دوباره در خود ذخیره می‌کند. هر گوشی هوشمند می‌تواند همزمان ۱۷ عدد از این میخ‌ها را با خود کالیبره کند و به آنها برای روشنایی برنامه دهد. شک نکنید نور اضافه در شب اصلا چیز بدی نیست و می‌تواند خیلی به کارتان بیاید.

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر