jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۳۹۴۵ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۵:۲۵

با این‌که امروزه انواع نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مختلف برای یادداشت‌برداری وجود دارد، اما باز هم خیلی‌ها ترجیح می‌دهند به روش قدیمی و دوست‌داشتنی‌تر نوشتن روی کاغذ، فکرها و برنامه‌های خود را یادداشت کنند، اما آیا ممکن است این روش سنتی با شیوه‌های جدیدتری مثل ذخیره خودکار در فضای دیجیتال همراه شود؟

قلم کاغذ و ابر

به گزارش جام جم کلیک ، دفترچه «راکت‌بوک ویو» (Rocketbook Wave) پس از قرارگرفتن در گرمای مایکروویو، نوشته‌های آن از بین می‌رود. کاربر هر بار پس از نوشتن مطالب مختلف، یکی از هفت دسته‌بندی اصلی را علامت می‌زند، سپس کافی است با دوربین گوشی خود از آن صفحه عکس بگیرد. اپلیکیشن ویژه این برنامه، تصویر دسته‌بندی را شناسایی کرده و صفحه مذکور را به‌صورت خودکار در یکی از سرورهای ابری از پیش تعیین شده و فولدر ویژه آن موضوع قرار می‌دهد.

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر