jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۸۹۳۹۳۹ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۱۶

این روزها عکس سلفی گرفتن به‌شدت فراگیر شده و بازار انواع دستگیره ویژه اتصال گوشی برای گرفتن سلفی (یا همان منوپاد) هم حسابی داغ شده است.

منوپاد ویژه مک بوک

به گزارش جام جم کلیک ، سه جوان نوآور تصمیم گرفتند منوپادی ویژه طراحی کنند که با استفاده از آن، امکان گرفتن سلفی با مک‌بوک فراهم می‌شود. اما چرا باید با یک لپ‌تاپ، عکس سلفی گرفت؟

این سه نفر دلایل جالبی برای نوآوری خود دارند. قدرت پردازنده مک‌بوک (یا دیگر لپ‌تاپ‌های امروزی) به‌مراتب بیشتر از توان پردازشی گوشی‌های هوشمند است. در نتیجه کار آماده‌سازی، تدوین فیلم و آپلود آن روی شبکه‌های اجتماعی سریع‌تر انجام می‌شود. علاوه بر این، با استفاده از صفحه کلید مک‌بوک دیگر زحمت نوشتن با صفحه‌کلید کوچک گوشی را نخواهیم داشت. البته این منوپاد یک تفاوت اساسی هم با منوپادهای معمولی دارد و آن هم این‌که باید دودستی آن را بلند کرد!

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر