jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۸۶۹۸۵   ۱۵ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۹:۳۰

بسیاری از گوشی‌های هوشمند پیشرفته قابلیت پشیتبانی از کارت حافظه را ندارند و در عوض حافظه داخلی قابل قبول را به کاربران ارایه می‌دهند. با این وجود بازار کارت‌های حافظه همچنان رونق دارد.

200 گیگابایت حافظه گوشی؛ فقط 80 دلار!

به گزارش جام جم کلیک ، شرکت SanDisk از بزرگترین تولیدکنندگان حافظه‌های اطلاعاتی در جهان سال گذشته کارت حافظه microSD با ظرفیت 200 گیگابایت را روانه بازار کرده بود که این محصول با قیمت 400 دلا وارد بازار شد. ولی پس از گذشت مدتی قیمت این کارت حافظه تغییر یافت تا کاربران جهانی بتوانند با پرداخت 239 دلار آن را خریداری کنند.

روند کاهش قیمت این کارت حافظه همچنان ادامه یافته است و کاربران جهانی هم‌اکنون می‌توانند با پرداخت 79.99 دلار کارت microSD با ظرفیت داخلی 200 گیگابایت را خریداری کنند.

سیستم عامل اندروید مارشمالو قابلیتی موسوم به Adaptive Storage را در اختیار گرفته است که بر اساس آن کارت microSD می‌تواند به عنوان حافظه داخلی گوشی مورد استفاده قرار گیرد. این اتفاق برای کاربران سازمانی و علاقمندان به بازی‌های ویدیویی بسیار مناسب است که بتوانند به میزان مورد نیاز حافظه در اختیار داشته باشند.

شرکت آمازون فروش کارت حافظه 200 گیگابایتی microSD با قیمت 79.95 دلار را آغاز کرده است. به گفته این فروشگاه اینترنتی، کارت حافظه SanDisk Ultra به پایین‌ترین قیمت خود رسیده است.

منبع: موبنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر